John TravoltaI

John Joseph Travolta

8,3
38 932 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Travolta

KILKA CIEKAWOSTEK:

? Gdy w 2000 roku na świat przyszła córka John, chciał ją nazwać Quantas - jak australijskie linie lotnicze, ale żona się nie zgodziła i dziewczynka dostała na imię Ella Blue.

? Jego syn, Jett, zawdzięcza imię samolotowi Jumbo Jett

Oprócz tego ma licencję pilota i posiada 5 samolotów. Świr? Świr.
I od razu odnoszę się z prośbą do lucka92, aby nie zaśmiecał mi tematu swoimi fanatycznymi postami, typu ''Jon Trawolta to taki swietny aktor idź sie lecz!!!1''. Naprawdę sobie odpuść albo napisz na priv.

Forum jest ogólne i mogę sobie pisać co chcę, a wyśmiewanie się z ludzi, którzy lubią aktorów bardziej wyszukanych niż Hilary Duff (nikogo nie obrażając) jest żałosne.... Nie obchodzi mnie jego życie prywatne, bo nigdy nie dowiemy się prawdy, dlatego też irytuje mnie fakt z jaką łatwością nazywasz ludzi świrami przeczytając 2 ciekawostki. Ja oceniam ich aktorstwo, a nie ilość samolotów. Nie mam zamiaru kontynułować dalszych rozmów z Tobą, gdyż i tak nie dadzą one żadnego efektu. Lubię go jako aktora, Ty nie i na tym pozostańmy.

to świetny aktor i co zabronisz mi tak napisać???? bo to prawda! fakt jest szalony ale w tym dobrym znaczeniu:)kompletnie cie nie rozumiem:P zrobił ci coś?i kto powinien sie leczyć? wogóle z resdztą nie uzasadniłaś dlaczego luck92 miałby nie tych "fantastycznych postów"? bo John ma o 5 samolotów za dużo? i jego syn nazywa sie Jett od samalotu Jambo Jett? samoloty to jego pasja i tyle. tak trudno zrozumieć?

Eva_Longoria_3

TRAVOLTA to śwri powinni go zamnkąć w zakładzie dla obłąkanych
w domu ma samoloty wiezy w jakies bustwa których nazw wymienic nie umiem
na dodatek wmawia ludziom ze ucieczka w kosmos ocali kiedyś świat
do zakładu z nim

konrii_2

Rotfl, a nie jest tak ? co Ty myslisz, ze sloneczko bedzie wiecznie swiecic, a zasoby na Ziemi same sie wytwarzaja ? :O

konrii_2

niech sobie wierzy w co chce (ma do tego prawo, jak każdy), niech ma dom jaki mu sie podoba, niech ma samoloty (ma kase to czemu nie, skoro to lubi??)
chodzi o aktorstwo a nie jego życie prywatne...

użytkownik usunięty
smerfetka

Ja nie napisałem, że jest złym aktorem, bo tak nie jest. Jest w tym dobry i pozostaje mi go za to tylko lubić. Niemniej to świr.

To czemu naskakujesz na mnie za to co sam teraz napisałeś, że jest dobrym aktorem??:|

lucek92

Travolta ma tez swira na punkcie malowania twarzy.
Podobno Hackman jak go zobaczyl bez makijazu przy okazji krecenia "Dorwać małego" gdzies poza planem, malo sie nie przestraszyl ;)

użytkownik usunięty
lucek92

Bo ty też jesteś świr. Hehe.

użytkownik usunięty

POWYŻSZY POST JEST DO LUCKA92.

Świr. Ale aktor świetny! :]

użytkownik usunięty

wiecie sama mam świra na punkcie samolotów, więc nie dziwię mu się;P Chociaż z tymi imionami to taka lekka przesada...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones