John TravoltaI

John Joseph Travolta

8,3
38 777 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Travolta

Zastanawiam się, dlaczego jeden z najlepszych aktorów XX wieku jest dopiero na 396 miejscu...

littlejudas

Jeden z najlepszych tylko według Ciebie. Dla mnie jest on po prostu dobry, ale nie jeden z najlepszych. Nie przepadam za nim. W aktorstwie bardzo podobny do Karolaka

littlejudas

jak można być "jednym z najlepszych"? skoro ktoś jest NAJlepszy to oznacza że cała reszta jest od niego gorsza tak?

tomson884

wyobraz sobie ze najlepszych moze byc kilku.

sanczopansa

dobrych może być kilku, najlepszy może być jeden

tomson884

aktorstwo to niestey nie jest taka sama plaszczyzna jak sport.
dlatego najlepszych aktorow moze byc kilku.

sanczopansa

tu nie chodzi o sport, tylko o gramatykę

tomson884

o gramatyke?!hm a ja myslalem ze o geometrie.

sanczopansa

to źle myślałeś

tomson884

to mamy cos wspolnego.

littlejudas

powinien być dużo wyżej

littlejudas

Dlatego jest tak nisko bo wiele ludzi którzy są chorzy na głowę ocenia go tak nisko za to że jest gejem. Żal mi tych ludków którzy nie potrafią rozgraniczyć aktorstwa od prywatnego życia.

tomucho77

teraz jeszcze milej, 421 miejsce. Pytam się, jakim cudem?! Przecież Pulp Fiction jest, chyba, w pierwszej 20 najlepszych filmów!

littlejudas

Dlatego tak się dzieje ponieważ banda Polskich Homofobów czytając plotki na Pudelku o jego domniemanym gejostwie automatycznie obniżyła mu ocenę...żenada do potęgi n-tej. Nie wzięli pod uwagę tego, że pan John może być np bi a nie 100%ym gejem, a po drugie jak zauważył kolega wyżej, co ma życie prywatne do aktorstwa, mógłby być nawet seryjnym mordercą a zarazem aktorem doskonałym.

Nozix

Right. A teraz popatrzmy na Polańskiego.

użytkownik usunięty
littlejudas

W Pulp Fiction pokazał że jest mistrzowskim mistrzem. Ma gościu charyzmę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones