Johnnie To

Kei Fung To

6,9
79 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Johnnie To

to rzeczywiście coś niebywałego. ja rzadko się spotykam z jego filmami w telewizji, niestety.... jak jakieś dwa lata temu ogladałem "wybór mafii" na dvd, z napisem "najlepszy film roku" - Quentin Tarantino tak powiedział, to spodziewałem się czegoś dobrego i się nie zawiodłem. ma wiele dobrych filmów, "zdążyć przed czasem" i "wybór mafii" to moje ulubione. jak cos leci w telewizji jonego to to TRZEBA oglądać!!!

użytkownik usunięty
kiera288

dokladnie. i przede wszystkim `czas ucieka` moj ulubiony

Dla mnie Wygnani to nr 1. Sergio Leone naszych czasów, robi po kilka filmów rocznie i wszystkie są przynajmniej dobre - nie spuszcza z tonu, przed chwilą widziałem Drug War (z 2012) i film jest równie niesamowity.

Moondog

"Drug War" i "A Hero Never Dies" zdecydowanie najlepsze, ale fakt - jeszcze na niczym od Johnniego się nie zawiodłem. Jednak na pewno nie jest tak, że wszystkie jego filmy są "przynajmniej dobre" - kręci też sporo komediowo-romantyczno-jakiegośtam chłamu, by zarabiać na inne projekty. Tak jak mówię - nie widziałem (kiedyś pewnie się skuszę dla porównania), ale skądinąd wiem, że są to rzeczy raczej żałosne.

mrozikos667

Pewnie jest jak napisałeś, robi to dla kasy na filmy gangsterskie, ale nie podejrzewam by były to złe komedie - np, taki Sparrow, film "kryminalny" o mocnym zabarwieniu romantycznym wyszedł mu bardzo dobrze.

Moondog

Tak, "Sparrow" jest kapitalny, ale miałem na myśli raczej ordynarne rom-comy. Choć może nie będzie aż tak źle, skoro w niektórych z nich gra Andy Lau, przecież z nim w składzie nie może powstać kaszana ;)

mrozikos667

A jak ! :) Ja czekam na jakiś zwyrolski romcom z Anthonym Wongiem :D

Moondog

O mój Boże, to by było zbyt dobre :D

mrozikos667

Ciekawe czy Wong wróci kiedykolwiek do hardości CAT III, nie ukrywam, że to mój mistrz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones