Johnnie To

Kei Fung To

6,9
79 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Johnnie To

aż dziwię się że nikt jeszcze niczego tu nie napisał. uwielbiam filmy Johnnego To. kręci dobre, na wysokim poziomie i mające "to coś" filmy gangsterskie i filmy akcji. oczywiście zrobił również mnóstwo komedii romantycznych, ale to jedynie dla kasy, żeby mieć na swoje pozostałe projekty, których ma mnóstwo. kręci kilka filmów w roku. jest uznawany na całym swiecie. "election" wyświetlany był na kilku festiwalach. Polecam, polecam, polecam.... szczególnie "z ostatniej chwili", "fulltime killer", "election" i "election 2", "PTU", "Exiled" (!!!) i oczywiście "czeas ucieka".

robbirob

No to ja też napiszę... popieram przedmówcę w całej rozciągłości. To jeden z moic ulubionych reżyserów. PTU i Czas ucieka (Running Out of Time) to filmy genialne.

robbirob

Zachwyciłem sie Exiled, zawiodłem na Hu die fei (AKA Linger) i Tie saam gok (AKA Triangle) - trudno uwierzyć, że ten sam człowiek stał za kamerą w Wygnanych i w Triangle.
Ale ponieważ Mad Detective zły nie był, postanowiłem dalej szukać filmów tego reżysera. Jestem w trakcie zdobywania Election 1 i 2.
Dzięki za informacje, co jest warte obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones