Joseph L. Mankiewicz

Joseph Leo Mankiewicz

8,1
645 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Joseph L. Mankiewicz

Co warto jeszcze obejrzeć tego reżysera? Widziałam właśnie Wszystko o Ewie i jestem zachwycona!!!

Mularka

list do 3 zon,kleopatra,detektyw, jezeli jestes fanka westernow to byl sobie lajdak, nagle zeszlego lata, faceci i laleczki, barefoot contessa, juliusz cezar, 5 fingers, bez wyjscia, z tego co widzialem... a najlepiej wszystko, bo jeszcze zaden z filmow mankiewicza mnie nie rozczarowal. wrecz przeciwnie i wlasnie pracuje nad tym by zdobyc reszte.

Mularka

jezeli spodobal sie ''all about eve'' to spodoba sie tez barefoot contessa''. bardzo podobne filmy. rowniez poziomem.

lukaslondon

Podobne jest też "Sunset Blvd", ale tu już jest różnica poziomów.

Mularka

Ja widziałem póki co tylko dwa. Wszystko o Ewie i Detektywa - oba godne uwagi, Wszystko o Ewie dodałem nawet do ulubionych :) Detektywa obejrzałem dzień później i miałem olbrzymie oczekiwania, muszę obejrzeć go jeszcze raz, bo mam wrażenie, że trochę zbyt surowo go potraktowałem. Lada dzień zabieram się za Juliusza Cezara. Pozdrawiam!

Szkoda, że tak ciężko znaleźć filmy Mankiewicza w Polsce na dvd.

HerrDecadens

Zdecydowanie ,,Nagle, zeszłego lata''. Moim zdaniem najlepszy film Joseph'a L. Mankiewicza.

użytkownik usunięty
Szalik999

Kleopatrę i Juliusza Cezar. Ale jest to reżyser rewelacyjny, także warto się zapoznać z każdym filmem po kolei:)

Mularka

Duch i Pani Muir.

Mularka

Polecam był sobie łajdak.

Mularka

BOSONOGĄ CONTESSĘ

Mularka

Wszystko

Mularka

A gdzie zdobyc inne filmy z polskimi napisami tego rezysera??

Magdalena_Nakoneczna

na TVP Kultura czasem puszczają "Kryptonim Cycero" i "Spokojnego Amerykanina" Manka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones