Josh HartnettI

Joshua Daniel Hartnett

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/3162/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":9291,"rate":7.945323431277581,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/3162/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":3,"rate":7.666666666666667,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/3162/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":2,"rate":5.5,"desc":"oceny","profession":"pracy producenta"}}]
7,9
9 291 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Hartnett
  • Od zawsze uwielbiam tego aktora - przystojny, utalentowany, inteligentny i mocno stąpający po ziemi. Mam do niego dużo szacunku za to, że nie wszedł w buty amanta, w które Hollywood usilnie próbowało go wepchnąć i będąc na totalnym szczycie zdecydował się pójść własną ścieżką. Wybiera filmy niezależne, nie tak bardzo rozreklamowane, ale za to mające jakiś artystyczny, bądź społeczny przekaz i dzięki temu bardziej wartościowe. Cieszę się, że ostatnio powrócił do szerszej świadomości świetną rolą w znakomitym serialu Penny Dreadful. Tak trzymaj Josh!

  • Auntie Miałam dokładnie to samo napisać...!

    Jak wino im starszy tym lepszy.
    w Penny Dreadful wygląda i gra wspaniale

  • Auntie Szanuje go za to samo, nie stał się takim Hollywodzkim "Karolakiem" jak swego czasu Depp, Pratt i inni tego typu aktorzy, odciął się od tego i gra w tym co mu się spodoba, jak Daniel Day-Lewis, choć do niego jeszcze mu daleko, to jednak dobrze wiedzieć że i w młodszym aktorskim pokoleniu znajdzie się ktoś bardziej ambitny, tak jak Josh. Świetny aktor, aż chciałoby się go oglądać częściej :)