Josh HartnettI

Joshua Daniel Hartnett

7,7
18 013 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Hartnett

Po prostu ciacho do zjedzenia XD...A co wy o nim sądzicie?

olcia106

Ja to samo co Ty :) Po prostu jest idealny, boski, wspaniały brak określenia :D

paulinka55

mimo że mam 19 lat... jestem z wami dziewczyny! :* :))

ivy_7

On jest najprzystojniejszym aktorem jak dla mnie ;)

aanuss91

A według mnie jest w czołówce przystojniaków. ;D Po prostu ma w sobie coś... ;) No i to spojrzenie zranionej sarenki... ;D hihi Przy męskich rysach i ciemnej oprawie oczu daje to niesamowity efekt- przynajmniej dla mnie... ;D

olcia106

przystojny jest i ma ładne oczy, za wygląd mogę dać mu 10 ale za grę już nieco mniej

olcia106

Moją uwagę przyciągnął z filmem " Oni " xdd nie miałam co robić wieczorem więc włączyłam Tv i oto on :DD
Od razu mi się spodobał ^^

fell_in_love

"ciacho .. przystojny .. boski" konkurs piękności na filmwebie <lol> .. a gra przeciętna ..

olcia106

on jest fantastyczny, uwielbiam go, niezwykle pociągający, moim zdaniem jest bardzo dobrym aktorem

Cecyleczka

taki niuniuś. ;d ;*

mrs robinson

idealne określenie :D

olcia106

Nie jestem gejem ^^ ale lubię go , szczególnie za rolę Ebena w " 30 dni mroku "

olcia106

Jest mega, męski i chłopięcy jednocześnie. Uwielbiam takich facetów...

danecky

Ano- ma to coś ;)
Inteligentne, przenikliwe spojrzenie i jeszcze jak zmruży oczy to już można odpłynąc ;)

dominiquemariep

Uwielbiamm :D

dominiquemariep

Och! "Odpłynąć" to bardzo dobre określenie! ;D hihihi :D

olcia106

Mimo że jestem facetem to zgadzm się z wami kobity - on jest mega przystojny.

użytkownik usunięty
tomucho77

Przystojny jest,tylko szkoda ze beztalencie......

Odezwał się znaffca filmowy od siedmiu boleści - beztalenciami powinno się raczej nazywać aktorów serialowych jak Mroczki i tych którzy grają w patologicznym tasiemcu Moda Na Sukces...
Człowieku nie pisz więcej na tym forum bo tylko ośmieszasz.

tomucho77

Zgadzam się z tomucho77, opinia mocno przesadzona.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Ależ nie nerwój się tak ciepły wacku, jesteś kolejną wyjątkowo zafajdaną ciotuchną która pojawiła się na FW...
Zdecydowanie gdy byłeś mały twój jarecki wbijał gwoździe twoim łbem i stąd te twoje napady nerwowości...
A jedyną radą dla ciebie jest wsadzenie sobie w kiszkę patisona...
Życzę ci zyebusie szybkiego powrotu do zdrowia i zauważ że nie zgłaszam twojego arcy wulgarnego postu i odpowiadam tobie w ten sam sposób...
Pozdrawiam ciebie serdecznie cioto wypierda*laj i idź się pobranzluj pod twojego idola Justina Bimbera - tylko nie zachlap ścian bo przy twojej wielkiej agresji wytrysk może być przeogromny...

użytkownik usunięty
tomucho77

Ten Twoj post ma byc smieszny??? Prawda boli,co??? Oznajmiles juz rodzicom ze jestes gejem? Napisz przynajmniej jaki jest Twoj ulubiony film z JOSHUa ...Pewnie ten w którym jest bez koszulki.../hahaha/ ..Koncze z Toba durniu,bo to nie ma sensu....Mozesz sie wysilac dalej,bo odpowiadam Ci juz na nastepny post.......WPIERDALA'J TROCINY.........

Chłopie co mnie miało zaboleć ? ja nie jestem gejem tak jak ty, to ciebie powinno boleć gdy będzie ci wsadzał twój ukochany.
Gościu rzucasz się jak ku*tas w przerębli skubany od dołu przez mięsożerne rybki nie wiadomo o co ci biega nalatujesz na nas i wyzywasz nas od ciot ?
W związku z tym jest na to kilka możliwych odpowiedzi:
1. sam jesteś gejem...
2. od dawna nie wsadzał ci twój ukochany men czegoś twardego w kapę i stąd te twoje napady agresji i chamstwa...
3. masz zapalenie odbytnicy po tym jak twój ukochany zapakował ci swojego wielkiego pytonga i masz pieczenie i bóle okołoodbytnicze i stąd te twoje napady agresji.

użytkownik usunięty
tomucho77

Ty jestes jednak kretynem....

tomucho77

W związku z pierwotną odpowiedzią p.ana.bigosa..., lobbuję za jedynką... To smutne. Bardzo smutne. Ale życzę powodzenia na nowej drodze życia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MedzikDeLow

Dobra przestaję się z tobą cackać trollu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MedzikDeLow

Wiesz że każdy taki post przybliża ciebie nieuchronnie do utraty konta na FW ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
olcia106

Faktycznie jest dość przystojny.

olcia106

Mnie sie on nie podoba w ogole. Ani jako aktor, ani jako facet.
A tym, którzy prowadza tu tak zacieta dyskusje na temat swojego pedalstwa i tego, czy aktor, ktorego dotyczy temat jest beztalenciem czy nie - gratuluje. Jestescie bardziej glupi niz smieszni. Nie rozumiem tylko po jaka cholera pisac tu takie durnoty?? Czy wy macie po 12 lat?? jestescie opoznieni w rozwoju czy co?? Boze, ludzie... troche rozumu.

bravo007

Nie ma co gratuluję gustu dać takiemu paskudnemu cielunowi Forestowi Whitakerowi 9/10 którego każda rola jest taka sama - wiecznie zamyślony z otwartą gębą.
Ach jakże on jest przystojny co nie ? Josh nie umywa się przy nim.

tomucho77

hehe a to chyba moja sprawa kogo i na ile oceniam a przede wszystkim z jakiego powodu...
Te twoje komentarze i idiotyczne teksty mowia same za siebie, ale ja tym razem gratulowac ci niczego nie bede.
zachowujesz sie jak durny, podjarany malolat albo wyjatkowo zawisty czlowiek po prostu, bo twoje komenty nie dotycza tematu, na ktory toczy sie dyskusja a raczej osob, ktore ci nie pasuja i tego co i dlaczego im sie podoba lub nie.
"Ach jakże on jest przystojny co nie" - ty chyba naprawe jestes nienormoalny, co?! Czy gdziekolwiek padlo choc jedno slowo na jego temat? odpowiedz mi sensownie na pytanie - co ma piernik do wiatraka? I pohamuj lekko swoje emocje, szydzenie z ludzi i zwyczajnie idiotyczne zachowanie.
malutki chyba jestes skoro tak glosno szczekasz na innych bez powodu, co??
zajmij sie czyms i przestan pluc jadem.

bravo007

Odpowiem tobie w ten sam sposób... używając twoich słów...
"a to chyba moja sprawa kogo i na ile oceniam a przede wszystkim z jakiego powodu...
Te twoje komentarze i idiotyczne teksty mowią same za siebie, ale ja tym razem gratulować ci niczego nie bedę.
Zachowujesz sie jak durny, podjarany małolat albo wyjatkowo zawisty człowiek po prostu, bo twoje komenty nie dotycza tematu, na który toczy sie dyskusja a raczej osób, które ci nie pasują i tego co i dlaczego im się podoba lub nie.

Zajmij sie czymś i przestań pluć jadem (jadem plujesz na Wlodarczykową) ... mieszkam w demokratycznym kraju i mogę oceniać kogo chcę i jak chcę to się tyczy Włodarczyk i Josha.

Mi wytykasz a dlaczego nie wytkniesz złego zachowania np. panu pbigos za te jego teksty cytuję ...

"OD SIEDMIU BOLESCI TO RUCHALI CIE W DUPE............Wiesz co to kwestia gustu??? SMIECIU!!!! NIE JESTEM FANEM JEGO GRY,ale Ty zato TAAAKKK,..Pewnie brandzlujesz sie przy jego zdjeciach , wiec bij w czoko bo to twoje ulubione zajecie pedale... "

"Ten Twoj post ma byc smieszny??? Prawda boli,co??? Oznajmiles juz rodzicom ze jestes gejem? Napisz przynajmniej jaki jest Twoj ulubiony film z JOSHUa ...Pewnie ten w którym jest bez koszulki.../hahaha/ ..Koncze z Toba durniu,bo to nie ma sensu....Mozesz sie wysilac dalej,bo odpowiadam Ci juz na nastepny post.......WPIERDALA'J TROCINY........."

Co w tym złego że popieram zdanie dziewczyn i kobiet że on jest pzrystoiny i że jest dobrym aktorem.
To że popieram je to oznacza że jestem pedałem ?

Jeśli pan pbigos twierdzi że josh jest beztalenciem to niech nakręci remake np. Pearl Harbor i niech zagra w nim lepjej.
Wtedy zobaczymy kto jest beztalenciem a kto nie.

tomucho77

ave!

tomucho77

idąc sciezka, ktora podaza tak wyrafinowana i madra postac jak ty pragne stwierdzic, ze Agnieszka Wlodarczyk to rzeczywiscie cudowna aktorka! Talent, kilo botoksu na twarzy, troche sylikonu w piersiach - mieszanka wybuchowa. przyszlosc polsiego kina. fenoman na skale europejska.

bravo007

jak dla mnie jest mega przystojny.
Takiego typu mężczyzn powinno być więcej na ulicach !

paan24

no i masz swiete prawo tak uwazac.
kazdy ma prawo do wlasnego zdania.
a jak wiadomo - o gustach sie nie dyskutuje. dla jednych jest swietny, dla innych tragiczny i nie ma sie co tlumaczyc dlaczego jest tak a nie inaczej i przekonywac kogos "na sile", ze jest tak czy siak.

bravo007

jasne :)
poza tym gdyby każdy miał te same gusta, to pół świata żyłoby tylko po to, żeby bić się i zdobyć serce Josh'a :D ;)

paan24

hahaha no jest w tym jakas logika :)

użytkownik usunięty
olcia106

Oj ciacho z niego. Ach te oczy... i w ogóle jest świetny. Aż miło popatrzeć. :) Nie oceniam jego gry aktorskiej bo mało filmów z nim widziałam, ale jego uroda stoi na wysokim poziomie. Awww..... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones