Josh HartnettI

Joshua Daniel Hartnett

7,7
17 955 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Hartnett

On ma po prostu boski głos! :-) Taki męski! W ogóle jest całkiem dobrym aktorem! W "O" wyszedł po prostu doskonale! Pozdrawiam fanów Josha :-)

Jane_3

caly jest wspanialy,cudny, BOSKI !!! Jest niesamowicie meski!!! POWINNO BYC WIECEJ TAKICH FACETÓW!
(jak chcesz posluchac jego glosu :))) to ogladnij Helikopter w ogniu tam duzo mówi)

basia89

dzięki! :-) Widzialam 'Helikopter w ogniu' tak też na prawdę wyszedł świetnie ;-)! I w innych jego filmach też! Tylko szkoda ze jest tak daleko ;-( ..... Pozdrowionka! :-)

Jane_3

noo...szkoda, ze tak daleko...pozostaja marzenia!
pozdr :)))

basia89

a ja nie ogladalam Helikopera w ogniu :(:(:(:(:( niedlugo leci ten filmik na HBO :(:( a ja nie mam tego programiku :(:( uuuu... ale ogladalam calkiem niedawno Miejsce na ziemi :).. nawet fajne :) ale zal mi go bylo jak, Chris Klein sprzatnal mu dziewczyne z przed nosa :(:( pozdrowionka :)

Ona

dokładnie! ale naprawde warto obejrzeć "helikoper"... Radze ci go obejrzeć! Tam wyszedł naprawde fajnie! ;-) pozdrowionka!

Jane_3

tak :D szczególnie, gdy powiedzial "hey guys, the most important thing:when everybody else will be shooting, remember to shoot the same direction" czy coś w tym stylu. po prostu pokochałam ten głos! :)

użytkownik usunięty
Jane_3

Boski głos,boskie oczy,boskie usta,bosko gra......co tu dużo mówić BOSKI FACET :) !!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones