Josh HartnettI

Joshua Daniel Hartnett

7,7
18 019 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Hartnett

hej to moze podyskutujmy w ktorym filmie zagral najlepiej a ktora role polozyl calkowicie (lub ktora po prostu do niego nie pasowala,nie przekonal nas w niej itp.)oczywiscie prosze o uzasadnienie.

jak dla mnie nie moge sie zdecydowac co do tej najlepszej i wybrac wiec dam dwie ex equo:
slevin kelevra-swietne dialogi,strzelal nie tylko dobrze z broni ale i rzucal niezle riposty;ogolnie dobra rola,podobal mi sie jako cwaniak slevin
a druga rola to donald morton w "mozart& the whale".czytalam sporo o AS i wydaje mi sie ze hartnett swietnie wywiazal sie z roli co bylo dosc trudne.
jesli chodzi o najgorsza role?? chyba matt w "40 dni..." moze dlatego ze pasuje mi on jako aktor bardziej umiejetnie dobierajacy role,a to byla glupawa komedyjka.
pozdrawiam fanow hartnetta:)

kati_jh

hmmmm ciezko zdecydowac bo kazda rola pokazywla cos innego ale bardzo mi sie podobal w lucky number slevin, pearl harbor, wicker park, august
najslabsza rola... nie mam pojecia co film to rozna odslona hartnetta moim zdaniem :)

maniac545

Jego najlepsza rola moim zdaniem była w Zakletych sercach, zagrał tam bardzo dobrze, nie dało sie go nie polubic w tej roli:)
a najgorsza to chyba....Pearl Harbor, zagrał tam bez przekonania chociasz film całkiem spoko.

kor13

a tak wlasnie zapomnialam o zakletych sercach ja teraz z niecierpliwoscia czekam na "I come with the rain" orientuje sie ktos kiedy bedzie mozna zobaczyc ten film?

kati_jh

Mi bardzo podobał się w "Pearl Harbor" i "Helikopterze w ogniu" :)
najgorsza rola? trudno ocenić bo go uwielbiam ;p

alus2912

najlepsze role wg mnie to: "Lucky Number Slevin", "Resurrecting the Champ" i "Mozart & the Whale", najgorszej nie umiem wybrać ;]
co do "I Come with the Rain" to premiera była 6 czerwca w Japonii, na imdb jest już jedna recenzja - 9/10 :)

Pauleta

najlepsza Pear Harbor i 40 dni i 40 nocy
hmm najgorsza nie ma chyba takiej to świetny aktorxD

Dulce_Espinoza

ciekawe kiedy bedzie polska premiera 'i come with the rain'...?mam nadzieje ze dystrybutorzy nie wyloza sie jak to bylo z '30 days of night'.

kati_jh

nie liczyłbym w ogóle na polską premierę...

Pauleta

niestety podzielam Twoje obawy i w sumie zostaje nam nielegal....

kati_jh

świetny jest i nie ma mowy o najgorszej roli ;/ ;)

użytkownik usunięty
kati_jh

nie ugladalam wszystkich filmow z jego udzialem ale napewno zle zagral w 'czarnej dalii'

ja równiez nie widziałam JESZCZE wszyskich z nim filmów, ale jak narazie nie widziałam go w złej roli. Swietny był w zaklętych sercach. kto ma o nim jakies złe zdanie, to niech koniecznie zobaczy ten film!

Evelyn_8

nie zagrał źle w Czarnej Dalii, z tego co sobie przypominam, to jedna z jego lepszych ról ;]

Pauleta

jakoś nie moge sie zebrać do obeh=jrzenia tego filmu, tak samo jak do "40 dniu i 40 nocy" bo nie chce o nim stracić dobrego zdania:P

Evelyn_8

przyznaje że 40 dni i 40 nocy, to jego najsłabsza rola, jednak obejrz Czarną Dalię bo film jest świetny :)

użytkownik usunięty
Pauleta

pomimo swietnej fabuly czarna dalia jest strasznie nudna i naciagana

ja tez mam wrazenie ze dalia jest niesaowicie nudna...czytalam duzo na temat tej sprawy i wiem ze moglby byc z tego dobry film jednak wydaje mi sie ze tym razem cos nie wyszlo....musze siegnac jeszcze po ksiazke.jednak jesli chodzi o hartnetta to nie zagral on zle i ta rola nie sadze aby zepsula komus opinie o nim.

użytkownik usunięty
kati_jh

a wiesz, że całkowicie się z Tobą zgadzam? Uwielbiam go w Lucky number Slevin, a Mozart& the whale jako film sam w sobie nie bardzo mi się podobał, ale za to rola Josha - szacun, bardzo trudno tak zagrać. A co 30 dni nocy też potwierdzam, jakoś mi nie pasował, jest dobrym aktorem a zagrał w takim horrorze.

kati_jh

Jak dla mnie to jego najlepsza rola to Apartament. Najgorza? Niejestem pewna. ale chyba 30 dni mroku. nie dlateo że źle zarał ale chodzi o film. a to zdecydowanie za dobry aktor jak na taki film.:)

kati_jh

najlepsza : Amartament i 30 dni nocy .
najgorsza : no nie wiem, może 40 dni i 40 nocy ? głupie to wgl było . ;D

shoshan

najlepsza : mozart and the wale!

kati_jh

I COME WITH THE RAIN i RESURRECTING THE CHAMP.

kati_jh

Pearl Harbor - jego najlepsza rola ever!

kati_jh

W 40 dniach... zagrał świetnie ale w Helikopterze czy też w Pearl Harbor przeszedł samego siebie - powiadam wam te role to majstersztyk światowego kina.

tomucho77

Best w Lucky number Slevin, dobry w Apartamencie i Czarnej Dalii, średni w 30dni nocy.

kati_jh

Najgorsza rola? Nie widziałam takiej jeszcze. Najlepsza - nie sam rady wybrać, milion razy mogę oglądać Pearl Harbor. Miejsce na Ziemi to pierwszy film jaki z nim oglądałam i zapadł mi na zawsze w pamięci. Apartament, O-Otello po prostu super. 30 dni mroku - świetny horror, tylko akurat dla Josha nie najlepiej się kończy i nie widzimy go w drugiej części nad czym bardzo ubolewałam :(

martakamyk13

Większość jego ról to kiepska próba podołania gigantom aktorskim..jedyny naprawdę dobry film z jego udziałem to "Zabójczy numer"... w innych po prostu gra, ale nie na miarę ocenki 10/10 !

tournesol

40 dni zmroku - bardzo mi się podobał. No i Zabójczy numer i Apartament gdzie był naprawdę dobry - pod każym względem :)

kati_jh

Najlepsza? Helikopter w Ogniu.
Najgorsza? Pearl Harbor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones