Julia Wieniawa-Narkiewicz

4,9
20 365 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Wieniawa-Narkiewicz
SIDI

Co zazdrości się

mlekomati

nie da się zazdrośćić braku talentu

SIDI

Polsat nie posłuchał

SIDI

Strasznie gra. Dużo lepiej wychodzi jej śpiewanie.

krupastas

Moim zdaniem nawet śpiewanie jej nie wychodzi !

SIDI

Łatwo powiedzieć trudniej zrobić w Polsce trudno o aktorkę która nadaje się do grania większość wyolbrzymia zmyśla albo po prostu nie potrafi grać więc jak już natrafia się na taką która potrafi zagrać a do tego jeszcze jest zadbana i dobrze wygląda to zatrudnia się ją przez lata więc musisz się przyzwyczaić że zobaczysz ją jeszcze nie raz

OLIN1

Sugerujesz że Wieniawia potrafi zagrać? NApewno nie w "Kobietach mafii".

MaliniaEscobar

A dlaczego niby nie ? Film lekki ale rola wymagająca

OLIN1

Rola wymagająca? Hahahahahaha! Dobry żart. Ona się tam wyglupiała a nie grała. A role miała prościutką, żeby nie powiedzieć debilną.

MaliniaEscobar

Ty swoje ja swoje a powiedz mi kochanie w jakim filmie ty zagrałaś ? Chętnie obejrzę

OLIN1

W srakim :) Ja nie jestem aktorką :) a Wieniawa próbuje aktorkę udawać ale talentu za grosz. Ale według CIebie to przecież wielki talent a jedyny argument jest taki że gra w filmach, a inni niech nie próbują krytykować bo sami w niczym nie grają hahaha...o jakości jej aktorstwa świadczy zresztą jakość produkcji w jakich występuje.

OLIN1

Zresztą ja nie krytykuje, tylko stwierdzam fakt. Oglądając Jej popisy w "Kobietach mafii" czułam się zażenowana samym faktem że to wogole oglądam.

MaliniaEscobar

Za mało napisałem żebyś mogła wiedzieć co o niej sądzę . Rzeczywiście jest młoda , obiecująca i udowadniającą że bez szkoły na papieże można zagrać i to zagrać dobrze rola wymaga i to dużo ale ty mając prawo do własnego zdania możesz sądzić oczywiście inaczej

OLIN1

Papieże (obaj) są oburzeni Twoją wypowiedzią.

G00N3R

Oj . Się uzupełniło Papieże nie patrzą a co na papierze to się naprawi chyba że na ekranie to zostanie .

OLIN1

Papież Franciszek na bank trolluje na forum filmu "Karol, który został papieżem", i pociska Wojtyłę.

OLIN1

odpowiedzią jest stwierdzenie,że "nie muszę znosić jajka ,by oceniać smak jajecznicy" Osobiście uważam ,że osoby wykonujące zawód aktora ,jednak muszą trzymać jakiś poziom z racji upubilcznienia swojego wizerunku i tym samym narażać się na krytykę.Sam nigdy nie popełniłbym ,takiej zbrodni ponieważ jestem za brzydki,nie fotogeniczny,kamera mnie nie lubi,nie potrafię grać,pozować ,udawać.......do tego jestem samokrytyczny,dlatego nie pcham się w kadr.AMEN

SIDI

P.S dziękujcie bogu,że nie musicie mnie oglądać

SIDI

niezatrudnianiu*

użytkownik usunięty
SIDI

Twórcy nie wchodzą na filmweba. Nie mają po co tutaj zaglądać.

Niestety tutaj ludzie tylko zazdrościć potrafią.

użytkownik usunięty
ChubakaCieLubi

Większość na pewno. Twórcy mają w głębokim poważaniu tematy tego typu. Nawet tutaj nie zaglądają,nie mówiąc już o wzięciu czyjegoś zdania pod uwagę,jeśli chodzi o zatrudnianie poszczególnych osób do produkcji. Raczej mają lepsze i ciekawsze rzeczy do roboty.

Twórców obchodzą zyski i to czy produkcja zarobi. Nikt z nich nie sprawdza komentarzy bo to strata czasu i tak większość z nich jest pisana pod wpływem jakiś iracjonalnych emocji które z pewnością może wywołać sam film.

SIDI

Jak na polskich aktorów, Wieniawa gra naprawdę dobrze. Widzę, że osobiste uprzedzenia przejęły władze nad umysłem. No nic...

wiktoriagrze

Nawet jak na polskie realia to gra słabo.

wiktoriagrze

Co to za skala porownawacza „jak na polskich aktorów” :D co z niej za aktorka jak nawet studiów z tego nie ma, a swoją role życia to co najwyżej w Rodzince PL zagrała, a reszta to marketing i umiejetność sprzedania się. Jej talent? to nie talent a fart, małolaty aż lgną do niej i kupują ją, a napaleni samcy czekają aż uchyli spódnicy. Nie ma to jak talent wyrobiony wyglądem. A w szkołach aktorskich tylu zdolnych.

nieobecna1

Przy Maćku Zakościelnym, Tomaszu Karolaku, Małgorzacie Kożuchowskiej, Wieniawa wypada naprawdę dobrze. Studia nie zawsze są wyznacznikiem wiedzy. Co widać na powyższych przykładach. Oczywiście są lepsi aktorzy choćby Maciej Musiałowski,, Za modę na Wieniawe'' proszę winić polskich reżyserów. Nasze kino pełne jest powielonych schematów, przerysowanych postaci. Czy ja wiem czy młodzież lgnie za Wieniawą. Odnoszę wrażenie, że wiele osób patrzy na nią zbyt krytycznie i z zazdrością. Apropo napalonych mężczyzn, którzy oglądają Wieniawe, żeby zobaczyć ją nago. Cóż, nie zostaję mi nic innego jak jej współczuć.

wiktoriagrze

Moim zdaniem, wiele osób patrzy na nią przez pryzmat głupkowatych wypowiedzi i tego, że zarabia na niczym (ścianki, instagram itd). Młoda, ładna - to wiadomo, że ludzi wkurza.
Nie wiem jaka jest prywatnie, nie sprawia wrażenia alfy i omegi, nie promuje uznanych wartości (chyba, że ja o czymś nie wiem).
Ale trzeba jedno od drugiego oddzielić. Drewnem bym jej nie nazwała na pewno, jej role się różnią od siebie znacząco. Z chęcią bym ją zobaczyła w roli dramatycznej, ale w normalnym filmie.

SIDI

Z głową macie wszystko w porządku zazdrośnicy?
Nie podoba się, to nie oglądajcie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones