Julia Wieniawa-Narkiewicz

4,9
20 364 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Wieniawa-Narkiewicz

i jak zobaczylem ja i tego mlodego to mi sie plakac chcialo ze smiechu. 14 latek z krzywymi zebami sprowadza do domu taka zajebista 17 latke yhy. Ogolnie te wszystkie "dziewczyny" w rodzince to porazka, takie wymuszone, ze szok.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Marcin5800

Jak lecisz pilotem po kanałach to czasami zobaczysz kilka minut.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
manga_maniak

Tez mnie to śmieszy. Chyba najbrzydszy aktor dzieciecy

Kiksu25

Adam Zdrójkowski? Moze komuś nie pasować ale żeby najbrzydszy - i dziecięcy?

Paulina777_

Zdrójkowski ledwo co osiągnął wiek 18 lat więc bądź co bądź dalej jest aktorem dziecięcym. To nie tak, że nagle po 18 urodzinach staje się aktorem dorosłym. Większość jego filmografii to filmy w których grał przed osiągnięciem pełnoletności.

Nekros97

Rozumiem, ale jest też kategoria nastoletni - o ile się nie mylę ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawel_nowakk

Pełnoletni może i jest, ale nie dorosły.

SatineNic

Mylisz dorosłość z dojrzałością.
Dojrzałość nie musi mieć konkretnego wieku. Natomiast dorosłość jest utożsamiana z pełnoletnością, czyli od 18 lat.

pawel_nowakk

W takim razie nie masz pojęcia na czym polega dorosłość. Uczący się, studiujący młodzi ludzie to jest młodzież i nie nazywajmy ich dorosłymi tylko dlatego, że są pełnoletni.

SatineNic

Ty nie masz pojęcia o czym piszesz. Dorosłość to ukończenie 18 lat.
Jest tożsame z pełnoletnością.
Co innego dojrzałość.
Młodzież natomiast to wiek nastoletni.

pawel_nowakk

Dojrzałość emocjonalną może osiągnąć nawet dwunastoletnie dziecko, ale nie oznacza to dorosłości. Pełnoletność również nie oznacza dorosłości. Do młodzieży zaliczani są studenci. Poczytaj trochę zanim się wypowiesz.

SatineNic

Cechy dorosłości to samokontrola, stabilizacja społeczna, niezależność, odpowiedzialność, taktowność, samodzielność, powaga, wytrzymałość, doświadczenie, obiektywność, własne decyzje. Bądźmy szczerzy - większość pełnoletnich osób tych cech nie posiada.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
SatineNic

18 lat to pełnoletność, a zarazem dorosłość. Te pojęcia są używane zamiennie.

SatineNic

SatineNic, idąc tym tropem, dorosłość w ciągu całego swojego życia osiąga może 1% społeczeństwa, reszta umiera jako dzieci. Nie chce mi się wchodzić w dyskusję, czy obiektywizm jest w ogóle możliwy (skrótowo - moim zdaniem każda decyzja jest subiektywna, więc nie). Co do reszty... wytrzymałość, samodzielność, taktowność, własne decyzje. I teraz weźmy za przykład 60-letnią kobietę, która w 30-stopniowy upał zakrywa ramiona i kolana, bo "co ludzie powiedzą" (własne decyzje? Bo chyba jednak daje innym decydować za siebie, stawiając ich opinię nad logiką czy swoim samopoczuciem), która potrzebuje pomocy córki w obsłudze komputera i zawiezieniu jej do lekarza, bo autobusem się boi jechać (samodzielna?) i która siedzi w domu i przeżywa, bo sąsiadka na nią krzywo spojrzała na klatce schodowej (wytrzymałość). Ta osoba nijak nie spełnia podanych przez Ciebie kryterów, ale czy to znaczy, że jest 60-letnim dzieckiem? Bo jak dla mnie znaczy to tylko tyle, że jest człowiekiem o określonych cechach, słabościach i wadach. Podany przez Ciebie skrót to nie jest opis osoby dorosłej, a człowieka, który w życiu osiągnął poziom mistrzowski na pograniczu bycia supermanem.

manga_maniak

A moim zdaniem mega przystojny. Mlody ale przystojny:)

malpawilk

Gdzie ty masz oczy kobieto ? Ogarnij się , wyrażaj swoje zdanie , ale nie rozśmieszaj innych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
manga_maniak

Cała Rodzinka to gówno, szambo i metr mułu z pajacem Karolakiem na czele.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones