Julia WróblewskaI

Julia Magdalena Wróblewska

6,4
4 074 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Wróblewska

W "Tylko mnie kochaj" zagrała w miarę dobrze, zabawnie i na swój sposób uroczo. W sam raz jak na 5 letnią dziewczynkę. Nigdy nie przypuszczałabym, że grając w tym filmie miała już lat 8. Jak na dziecko w tym wieku ciężko się spodziewać dużego warsztatu aktorskiego (zdarzają się oczywiście wyjątki) więc odpuściłam jej i uznałam, że po prostu na siłę próbowano zrobić z niej całkiem małe dziecko, a że jest bardzo drobna im się to udało. Parę lat później (nie pamiętam dokładnie kiedy)zobaczyłam ją w programie "Rozmowy w toku". Odcinek opowiadał o młodych sławach i oczywiście ta dziewczynka musiała się w nim znaleźć.
Wydała mi się okropnie zarozumiałym i rozpieszczonym dzieckiem ("Jestem gwiazdą"). Ogromny kontrast był pomiędzy nią, a w podobnym wieku dziewczynka z "Niani". Jakiś czas potem dostała rolę w "M jak miłość" gdzie po raz kolejny próbowano (z dość dobrym rezultatem) zrobić z jedenastoletniej dziewczynki pięciolatkę. Teraz gra w jeszcze jakimś serialu na TVN. Nie widziałam go jeszcze ale napewno zobaczę któryś odcinek żeby stwierdzić jak jej teraz idzie. Ogólnie uważam że świetnie pasuje ona na rolę małych nieco zarozumiałych dziewczynek ale trzeba wziąć pod uwagę, że ona ma już prawie DWANAŚCIE lat. Nie może wiecznie grać małych dzieci.
Daję jej 4/10.

anymore

tylko, ze ona w m jak milosc ghra dzieczynke ktora chodzi CO NAJMNIEJ do 1 klasy (czyli 8 latke).......

meredith21

No właśnie. Uważam, że już powinni sobie dać spokój z robieniem z niej małego dziecka. Ona ma już prawie 12 lat. To nie jest wcale tak mało...

anymore

Trochę sprostowań a mianowicie grając w Tylko mnie kochaj miała prawie 7 lat (sierpień-październik 2005), a Rozmowy w toku z jej udziałem były nie parę lat później,a parę miesięcy czyli już napewno premierze TMK.
Trochę ciężko by grała jak typowa jedenastolatka skoro dalej wygląda na 8-9 lat i ma taki dziecinny glosik i niziutki wzrost. Ale może już wyrosła z tej swojej zarozumiałości, może spoważniała? Przecież niewiadomo jaka jest prywatnie a od czasu Tylko mnie kochaj trochę czasu już minęło

Betinka

W Rozmowach pamiętam było coś takiego, że Emilka (?), w każdym razie ta z Niani, mówi, że chciałaby umieć latać, a ona mówi; "A ja umiem!"

Vickynella

dobrze mówią, polać im! nie może wiecznie grać małego bachora. za rok, moze 2 powstac ma Krzyżówka 13latków, film w stylu dzieci z dworca zoo, gdzie jedną z postaci ma być młody Roman Polański. moze ta dziewczynka sie tam załapie i to bedzie jej wielki debiut? 3majmy kciuki.

Blacha86

Wielki debiut to nie, bo przecież juz zadebiutowała w Tylko mnie kochaj

Betinka

ale czymże jest tylko mnie kochaj wobec hollywoodzkiej superprodukcji?

Blacha86

A czymże jest Hollywoodzka produkcja do Polskiej Aktorki? Ha ha, żal mi was, przecież ona jest polką i nie umie gadać po angielsku. :d Ha ha. xD

Ale ja oczywiscie 3mam kciuki za jej karierę, ale...POLSKĄ! :P xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones