Julia WróblewskaI

Julia Magdalena Wróblewska

6,4
4 070 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Wróblewska

Zachwyciła w Tylko mnie kochaj, złote dziecko (i nie chodzi o kolor włosów), naturalne. W pewnym momencie zatrzymała się w rozwoju, ciągłe problemy z wymową, zero rozwoju aktorskiego. Teraz doszła jeszcze fatalna maniera i ogólny brak warsztatu, choćby minimalnego. Tragedia, to chyba najlepsze określenie tego, jak "gra" twarzą, mizerna mowa ciała. Do niczego, powinna zająć się nauką czegoś, czym zajmie się na poważnie w dalszym życiu. Tylko jakieś układy trzymają ją lekko ponad powierzchnią, ale telewizyjne życie może skończyć się bardzo szybko.

użytkownik usunięty
GoldenBoyM

Zgadzam się z tobą. Ja odnoszę wrażenie,że ona umysłowo się zatrzymała na Michalinie. Czasem słuchając jej wypowiedzi na youtube myślę sobie,że mentalnie ma 8 lat. Marna aktorzyna odcinająca kupony z rólki z TMK. Powinna skończyć z tym swoim "aktorstwem",bo od dawna wiadomo,że jest beztalenciem. Jej "kariera" jednocześnie zaczęła i skończyła 13 lat temu. W przypadku tej osoby nawet trudno mówić o grze aktorskiej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones