Julia WróblewskaI

Julia Magdalena Wróblewska

6,4
4 070 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Wróblewska

Ma 17 ale tak się " ciećka " mówiąc że nie idzie jej słuchać , do tego tak gra i się zachowuje , porażka na każdej linii.

nathalie34

Dziewczyna zapewne nie skrzywdziłaby muchy. Podejrzewam, że ma więcej zalet niż wad, a to, że się "ciećka mówiąc" - czy to ma jakiekolwiek znaczenie? Nathalie34 - nie uważasz, że bylibyśmy szczęśliwsi, gdybyśmy kierowali swoją uwagę na to co u innych dobre, a unikali tych u których złe cechy zanadto przysłaniają te dobre? Ta Julia może czytać komentarze na swój temat tutaj. Strasznie by było gdyby zatraciła swoje wartości, może jakąś dziecinną niewinność, którą jej się udało zachować, tylko po to, żeby zaspokoić wymagania z tego świata i bardziej elokwentnie się wypowiadać lub prezentować publicznie. Przecież najważniejsze jest to, jakie kto ma serce. Jestem przekonany, że gdybyś ją poznała osobiście, bardzo byś ją polubiła. Na pewno też są ludzie podobni do niej, którzy się w prawdziwym życiu "ciećkają mówiąc" - dlatego jak dla mnie jest bardzo realistyczna w swojej grze.

sibro

Hmm , nic do niej nie mam , ale po prostu jest tak drażniąca jak mówi że po prostu nie da sie jej słuchać.

nathalie34

Ja nigdy nie rozumiałem Jej fenomenu! Ona już w czasach „Tylko mnie kochaj!” zachowywała się jak niedorozwinięta. Pamiętam wywiad z Nią i innymi młodymi aktorkami w „Rozmowach w toku”, zachowywała się skandalicznie. Nazywanie Jej pokską Dakotą Fanning to również śmiech na sali. Swoją drogą jakiś czas temu załamałem się gdy przeczytałem wywiad z nią w którym ogłosiła ze w przyszłości planuje rozebrać się dla Playboya! Z czym do czego? Ta dziewczyna ma twarz dziecka i zachowuje się jak dziecko. Dla kogo miały by być robione te zdjęcia? Dla pedofilów?

nathalie34

Julka Wróblewska wczoraj skończyła 20 lat już...Ja Ja lubię mimo wszystko w niektórych filmach ma tratwa role. Fajna była Tylko mnie Kochaj .

nathalie34

https://www.wprost.pl/prime-time/10381340/julia-wroblewska-pobita-na-protescie-k obiet-pokazala-zdjecia-obrazen.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones