Julia WróblewskaI

Julia Magdalena Wróblewska

6,4
4 074 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Wróblewska

Dzieci w tym wieku są naprawdę "trudne", nieznośne, a ich zachowania nie da się przewidzieć. Mam w rodzicie przedszkolanke, która powiedziała mi, że Julia to chyba wyjątek, ponieważ tak małe dzieci nie potrafią zazwyczaj na siłe się śmiać, smucić itp. Julia sobie z tym poradziła, zagrała świetnie i mam nadzieję, ze jeszcze pojawi się w jakiś polskich produkcjach!!:D To naprawdę świetna, mała aktorka... takiej jeszcze w Polsce nie było

Bartek_FaN_Linds

To prawda ma talent, ale myślę, że osoba z twojej rodziny się myli. Po pierwsze ona jest przedszkolanką, a Julia nie jest w wieku przedszkolnym, ma już 7 lat. Jeżeli takie dzieci interesują się aktorstwem to na pewno potrafią na siłę się śmiać lub płakać.

sex_kontakt

mam siotre dokładnie w jej wieku (o 3 dni straszą ;pp) i wiem jak takie dziecko się zachowuje, jakie są z nim probelmy i radości.
zazwyczaj takie dzieci są rozwydrzone, rozpieszczone, bardzo się ze sobą 'cackają'. mają niesamowite zmiany humorów i zainteresowań. potrafią być tak nieznośne i męczące, koniecznie zwracają na siebie uwage.
obserwując Julie i moją siostre dochodze do wniosku, że julia to jedno z nielicznych dzieci ktore w tak młodym wieku powaznie stanęło na wyskości zadania jakim jest aktorstwo.
owszem jest żywiołowa lubi hałas i zabawe to widać, ale jak miała być dyscyplina na planie to była.
a tego-czyli dyscypliny- ponad 90% dzieci w takim wieku nie posiada.
trudno jest zapanować nad takim dzieckiem.

Bartek_FaN_Linds

Mała była w tym filmie zdecydowanie najlepsza.

Bartek_FaN_Linds

ooo Matko! Ludziom...Wam! naprawdę odbiło na punkcie tej pseudo "wielkiej nadziei polskigo kina"?! Ona niczym nie różni się od pozostałych dzieci! Talent? nie doszukałam się w niej zadnego talentu, a już na pewno nie aktorskiego! Media robią z niej wielką gwiazdę, a ona co w jednym. kiepskim filmie zagrała i to bardzo, bardzo przeciętnie!
Zachwycacie się, że potrafi śmiać się i smucić na zawołanie, maaaatkoo ja w jej wieku też umiałam, nadal umiem! Nie doszukałam się w nij nic nadzwyczajnego, powiedziałabym że to gwiazda jednego sezonu , ale w Polsce mało jest "tak utalentowanych" dzieci wiec pewnie jeszcze w czymś zagra...wrrr g.... rozpiszczone dziecko uwarzające się za gwiazdę!

F_L

HAHA F.L ale mnie rozśmieszyłeś naprawdę nie mogę. jak jesteś tak utalentowany to czemu nie zgrasz w jakimś filmie?

Armagedon

Po pierwsze nie "utalentowany" tylko utalentowana, a po drugie nie gram w filmach bo po pierwsze mój tatuś niestety nie jest milionerem, po drugie niestety nie mam chodów w świecie filmu, po trzecie zamierzam mieć spokojne normalne dzieciństwo i skończyć szkołę teatralną zanim cokolwiek zacznę robić a po resztę myślę, że na filmwebie jest wiele utalentowanych użytkowników, niekiedy utalentowanych bardziej niż wiele "gwiazd" których nazwiska zamieszczone są na tym portalu...a po za tym ta cała Julia niczym nie różni się od innych dzieci w jej wieku
Pozdrowienia

F_L

Może i ma talent, ale sława może jej tylko zaszkodziś. Było wiele takich "dzieci talentu". Np. gdzie zaszła Anna Paquin po dostaniu Oscara w wieku 12 lat? Bo poza 25. Godziną to potem nie zagrała już w żadnym dobrym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones