Julia WróblewskaI

Julia Magdalena Wróblewska

6,4
4 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Wróblewska

Ta %(&$^ jest kolejną po - nie wiem jak napisać, żeby nie naruszyć regulaminu - takich jednych, co podpalają jeża i się chwalą tym na snapchacie. Ten pustak potrącił lisa i nadawał wesołą relację z tego wydarzenia na snapchacie.
Nie wiem co się z tym światem dzieje, czy takie psychole zawsze były, czy po prostu teraz bardziej to widać.

ixtl

Sam sobie odpowiedziałeś. Gdyby nie snapchat/yt/facebook etc. to byś się o tym nigdy nie dowiedział.

ixtl

A najlepsze to były tej jej nędzne i kłamliwe tłumaczenia. Ciągle kłamała inaczej, a jak o nie pomogło to musiała się przyznać, że kłamała. Nie dla psów kiełbasa, nie dla Julii media. Spaliła się i jest już przegrana. Akcja z Pyrkoszem, podobna do tej z lisem. Sława jej uderzyła do łba.

Agnieszka6_2

Kto tą osobę umieścił film web?, ani to aktorka ani celebrytka.

adamos_fw

Dokładnie. Choć na miano celebrytki intrygantki i skandalistki chyba już dawno zasłużyła.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ixtl

Też mnie przeraża jej zachowanie. Dawniej o takich mówiono socjopaci. Teraz są usprawiedliwiani - głupotą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawel_nowakk

Kuzyn czy chłopak?

pawelcu

Obiektywny internauta, który tępi debilizm w sieci.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawel_nowakk

Tak, jest nam żal, bo te zwierzaki też czują, rozumieją i tobie krzywdy by nie zrobiły. Jeśli nie odczuwasz empatii to najlepiej o tobie świadczy - dziś "rozjedziesz" (tak nawiasem to strasznie okrutne napisać w ten sposób o pozbawieniu życia niewinnej istoty; to tak jakby traktować żywe stworzenie jak rzecz) lisa lub kota, a jutro człowieka. Co to dla ciebie za różnica prymitywie. Tak więc słowo PUSTAK rzuć sobie do lustra.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawel_nowakk

...napisała sama wróblewska :D Przestań już wrzucać pod każdą negatywną opinią te swoje wypociny, bo nie zmienisz tego w jaki sposób jest postrzegana. Nie obchodzi mnie czy to ona potrąciła czy jej kierowca. Gdyby miała rozum to nie chwaliłaby się uśmierceniem zwierzaka. Jest osobą publiczną? Sama chwiali się jaka z niej ameba umysłowa? Na wszystkie pytania odpowiedź brzmi: tak, a więc jeśli ktoś zachowuje się w ten sposób to należy takie postępowanie tępić, bo niestety ludzie jej pokroju, rówieśnicy oraz młodsi - widząc takie postępowanie i brak stanowczej reakcji społeczeństwa - będą robić podobnie. Gdyby była dorosła (tu należy wspomnieć, że dorosłość to nie tylko ukończenie osiemnastu lat, to przede wszystkim bycie dojrzałym i ODPOWIEDZIALNYM za siebie i innych) nie traktowałaby tego incydentu jak wesołej nowiny, którą koniecznie musi się podzielić z całym światem. Na koniec dodam tylko, że jak najbardziej BĘDĘ porównywać wartość życia zwierzęcia i człowieka, bo niejednokrotnie ludzie udowadniają, że życie mają za nic i często takie osobniki traktują zwierzęta jak rzeczy, z którymi można zrobić co się chce zapominając o empatii i dobrym sercu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawel_nowakk

Widać, że masz maksymalnie 12 lat skoro wysuwasz takie wnioski. Do wszystkich zwracasz się jak głupie, niedojrzałe (jak na swój wiek) dziecko, które stać tylko na ubliżanie innym. Szczerze mi cię szkoda, ale może jak dorośniesz to jeszcze będą z ciebie ludzie. Mam nadzieję i tego życzę tobie i twoim idolom pokroju wróblewskiej i wieniawy (pisownia z małej litery wynika z braku jakiegokolwiek szacunku z mojej strony).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawel_nowakk

No cóż, nie będę się z koniem kopać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ixtl

Jest chora psychicznie i to szajbuska

Weronka90

No, w końcu się przyznała że ma bordera. Współczuję tym, którzy muszą z nią przebywać.

kontodlabeki

choroba nie wybiera warto że głośno mówi o chorobie psychicznej i zachęca innych do korzystania z pomocy psychologa i psychiatry a to lekarze jak inni

ixtl

leczy się w zamkniętym psychiatryku i trafiła tam na 6 miesięcy to może będą z niej ludzie

Weronka90

Skąd wiesz? Skąd informacje na ten temat? Podaj źródło.

pawel_nowakk

Chwalila sie jakis czas temu ze jedzie do Krakowa na terapie i poprawe swego zdrowia nie widac jej w mediach ani w filmach a dobrze ze chce sie zmienic na lepsze i ciekawe czy jest na babinskiego czy w innym osrodku

Weronka90

Terapia nie oznacza zamkniętego ośrodka. O tym nie mówiła.

pawel_nowakk

Chodzilo mi o to ze musi tam byc chodzic na terapie pewnie bierze jakies leki ze nie moze stamtad wychodzic przez te 6 miesięcy i niby mowila ze ma borderline a moze akurat jej tam pomoga i chyba zbyt szybka slawa źle odbila sie na jej psychice

Weronka90

Odnośnie przyczyn to nie wiadomo. Może hejt w internecie na nią źle podziałał. Ma słabą psychikę.

pawel_nowakk

Chyba tak bo jak czytala wszystkie złe komentarze co co sie dziwic a tez znajomosci robia swoje bo nie kazdego ot tak przyjmuja na taki oddzial choc ma powody i objawy by tam byc leczonym pewnie zalezy co psychiatra napisze na skierowaniu i proces dotychczasowego leczenie

Weronka90

Szkoda że tak się skończyło. Wiele osób ma gorszy hejt, ale się tym nie przejmują. Coś jej rodzina ją słabo wspierała.

pawel_nowakk

Jest jedna osoba na filmwebie ktora mnie obraza i mimo ze zglosilam naduzycie to szydzi ze mnie dalej i tez niektorzy wyladowuja swa frustacje na innych bo im sie samym w zyciu nic nie udalo a to bardzo przykre i sa ludzie i parapety a tylko skomentowalam jeden film ze to nie gniot a warty uwagi Dzien Matki z julia roberts:Pa co do Julki to mysle ze pomoga jej w tym osrodku skoro tam bedzie pol roku i nieraz nie da sie byc zimnym jak lod i niczym nie przejmowac a trzeba umiec liczyc na siebie bo z rodzina tylko idealnie jest na zdjeciach a gdy problem to kazdy sie od nas odsuwa i trzeba radzic sobie samemu ale zycie nigdy nie bylo sprawiedliwe niestety;(((

Weronka90

To obrażaj również.

pawel_nowakk

ja mam szacunek do innych i często jestem za dobra dla innych i potem za to płacę bo dziś nie m a tolerancji jak ktoś chory czy ma inną opinie choćby o filmie

pawel_nowakk

Była tam pół roku a mieszka poza Krakowem to nie sądzę by codziennie dojeżdżała na zajęcia

ixtl

była pół roku zamknięta w psychiatryku i teraz jest kelnerką a z aktorstwa zrezygnowała bo zniszczyło jej to psyche w młodym wieku i presja na sukces

Weronka90

Skąd wiesz że jest kelnerką. Gdzie to powiedziała.

pawel_nowakk

sprawdż sobie w necie

pawel_nowakk

https://www.pudelek.pl/julia-wroblewska-po-wyjsciu-z-osrodka-terapeutycznego-zos tala-kelnerka-dostalam-zalecenia-zeby-pojsc-normalnie-do-pracy-6780706441489280a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones