Justin KirkI

7,3
1 467 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Kirk

Rewelacyjny w "Aniołach..." i wcale nie gorszy w "Trawce"!
Dlaczego on jeszcze nie zrobił kariery w hollywood?

Albertino

Dlaczego on jeszcze nie zrobił kariery w hollywood?

Dla mnie to tez niezbadana tajemnica, jego rola w Aniołach jest z kategorii tych, które mogę oglądać, oglądać i oglądać i nie mam dość, jest niesamowity.

Annash

Dokładnie :P Ale rzadko komu udaje się wybić z telewizji choćby nie wiem jak dobry był. Przykłady? Michael C. Hall, Felicity Huffman czy Marcia Cross :P
Zresztą Mary Louise-Parker też częściej bywa w TV nie wiedzieć czemu. Może tam im po prostu lepiej - w końcu tv daje więcej swobody.

Albertino

justin kirk świetny jak dla mnie w 'weeds'. oczywiście rola w 'aniołach..' tez bardzo dobra, z tym ze tam czasami mnie draznił, nie mówiąc juz o tym ze (ale to juz tylko moje zadanie) całą obsadę przyćmiła właśnie mary louise parker.

użytkownik usunięty
FisherN

a cóż mogło Cię w nim drażnić w 'Aniołach..'??Miał naprawdę uroczą rolę.

użytkownik usunięty
FisherN

W "Weeds" jest niezastąpiony, chociaż miałam tak jak Ty - irytował mnie zwłaszcza na początku jak dołączył. Potem już było coraz lepiej.

FisherN

mnie też irytował razem z Benem Shenkmanem, nie chodzi o to, ze grali homoseksualną parę, ale po prostu mi nie podeszli, byli irytujący, chociaż zdażały się przebłyski :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones