Justin Timberlake

Justin Randall Timberlake

7,4
13 139 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Timberlake

Uważam że ma potencjał jeżeli chodzi o gre aktorską.
Myślałem że będzie gorzej a jednak sie myliłem.

Rossoneri1

Mi się kompletnie nie podoba, zawsze ma ten sam wyraz oczu, uśmiechem praktycznie każdy potrafi manipulować, chociaż jak coś mówi to nie jest źle, w końcu jest piosenkarzem (nie słucham tego typu muzyki i nie zamierzam go pod tym kątem oceniać) , a to też na pewno mu pomaga, chodzi o samą "nośność" głosu chociażby, bo wiadomo że jeśli aktor nie jest słyszalny i nie potrafi odważnie wymówić swoich kwestii to co to za aktor . 5/10

mystic.

Ja oglądałem tylko jeden film z nim (Wyścig z czasem)więc tylko na tej podstawie go oceniłem.
Ale tak jak napisałem "ma potencjał" czyli może sie rozwinie bardziej kto wie? :)
Chociaż po obejrzeniu jednego filmu też głupio mi to stwierdzać ale co tam papier wszystko przyjmie :P

Rossoneri1

Rzeczywiscie to prawda ze posiada potencjal czym jestem calkowicie zaskoczony.
Wyglada to tak ze gra caly czas poprawnie, nie sili sie na zbedna mimike bo z pewnoscia zdaje sobie sprawe ze swoich ograniczen w aktorstwie jak narazie i jest ok.
Nie bede wymienial nazwisk "wielkich aktorow" ktorzy cala kariere uzywaja glupich, niepasujacych do sytuacji min i dzieki ladnej buzce sa "wielcy".

Rossoneri1

też tak sądzę, byłem sceptycznie nastawiony do niego, ale nie jest tak źle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones