Justin Timberlake

Justin Randall Timberlake

7,4
13 103 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Timberlake

Justin to niezaprzeczalnie jeden z najlepszych piosenkarzy młodego pokolenia . :D Sama też często słucham jego utworów . A co do jego kariery aktorskiej ..uważam , że jak na "początkującego" aktora nie jest źle :D trzeba mieć na uwadze , że zagrał on dopiero w kilku produkcjach . Wydaję mi się , że z każdym następnym filmem talent aktorski Justin'a jest coraz lepszy i coraz bardziej rozwija się w dobrym kierunku . :D

Priya_

ma talent do roli komediowzch, to mu wzchodyi bardyooooooooo!!

Priya_

'Justin to niezaprzeczalnie jeden z najlepszych piosenkarzy młodego pokolenia' - zgadzam się w 100%. Szkoda tylko, że ostatnio nagrywa same duety, a mógłby już wydać kolejną płytę. Mam nadzieję, że już niedługo tak będzie

RiDka

właśnie . ale Justin jest cudowny !

Claudd

Justin jest zajebisty :P uwielbiam go :D i mógłby nagrać jakieś nowe solowe piosenki, bo jak na razie same duety i to mało :P wie ktoś może o albumie "suite 806" ? :D znalazłam go niedawno w sieci, pisze że z 2010 roku ale w żadnym sklepie, na stronie empiku ani allegro go nie ma :D może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi ? :D

Bela09

myślę, że jest to płyta z piosenkami w których uczestniczył, które wyprodukował itp.
a co do Justina to uważam, że jest po prostu boski, cudowny, idealny xDD
uwielbiam GO!!!!!!

RiDka

Zgadzam się ! ;) Godny następca Króla. :) Gdyby tylko więcej popracował...

Priya_

Ja też się zgadzam. Szkoda tylko, że imię JUSTIN zostało ostatnio tak zhańbione...

Priya_

Jak śmiesz głosić takie bzdety na forum?
Ta ciotka więcej szkodzi muzyce niż robi do niej coś dobrego - podobnie jak wszystkie współczesne pseudogwiazdki.

DureX_

Pamiętaj też, że gust każdy ma odmienny. Ja jestem facetem, ale Justin Timberlake jak dla mnie jest całkiem nieźle przedstawiającym się piosenkarzem w porównaniu z różnymi Zgagami. No ale tak jak już napisałem, to rzecz gustu:D

Priya_

Justin ma aktualnie przerwę w śpiewaniu i sam powiedział, ze nie wie, czy kiedykolwiek wyda kolejną płytę (sama mam ta ostatnią, z 2004 roku) i liczę na to, że powróci do swojego żywiołu, chociaż muszę przyznać że próbowanie jego sił w aktorstwie wychodzi mu na dobre.

urinmyveins

Justin jest super, jakbym był kobietą, albo gejem to...
w każdym razie mam nadzieję, że przestanie się wreszcie wysługiwać timbalandowi i zaufa własnej muzie, a wtedy klękajcie narody.

Priya_

Sam lubię Justina ale... zakazałbym się tu wypowiadać kobietom , czy wy nie potraficie stworzyć jakiejkolwiek konstruktywnej opinii? zamiast tego mamy ":*:*:* xD XD JUSTIN xD" ja passuje.

mistczNINJA

ojeju, tak jest NajFaAaJnIeJ ;*** a tak na poważnie, to JT nie dosyć że tworzy świetna muzykę, to na dodatek umie grać ;D najbardziej podoba mi się w nim to, że potrafi wyrazić każdą swoją emocje jedynie ruchem np. brwi, przy tym stojąc jak kamień i gapić się gdzieś tam... noo.... to chyba jest "konstruktywna opinia"... a jak jest, to pozwolę uwolnić się mojej damskiej części mózgu JUUUUSTINEKKKK!!!!!! ;****I love u ;DD

Priya_

Niesamowicie utalentowany ! Uwielbiam go.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones