Justin Timberlake

Justin Randall Timberlake

7,4
13 175 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Timberlake

Ktoś może oglądał jego koncert FutureSex/ LoveShow z Nowego Jorku ??
Jak nazywa się piosenka, która leci pod koniec kiedy on już schodzi ze sceny?? [Leci ona w tle] Kazdy ja zna, stara jak świat.. :]
Pliss...wiecie..piszcie..
Z gory thx:* :]

Kasiaa__

ostatnia była bodajże "saxy back", ale pewnie nie o to ci chodzi

Agoof

Chodzi o piosenkę, która leci na koniec koncertu, kiedy Justin żegna się z publiką i wskakuje na pianino czy coś w tym rodzaju i macha do ludzi. też nie wiem co to za piosenka. pozdro :)

Kasiaa__

Mam ten sam problem.Kupiłam właśnie ten koncert i oglądając ta piosenka naprwdę mi się spodobała, ale też nie wiem kogo to piosenka. Masz rację, stara jak świat. pozdro :)

Anka_53

A ja wiem co to za piosenka! Od kilku miesięcy zbierałam się do tego, żeby zarejestrować sięna filmwebie i Wasze posty mnie do tego zmusiły, bo to moja ukochana piosenka, legendarna już m.in. ze względu na szkołę uwodzenia:) The Verve i " Bitersweet Symphony" !:) Mam nadzieję że pomogłam:)

dagus90

Ojjj..dziekuje Wam bardzo....Ta piosenka jest super...a jak tam koncert..??
Mi osobiscie sie bardzo podoba..moge ogladac go codziennie..:D
I taki maly szczegol.... przejscie z piosenki Lovestoned do Sexyback...mistrzowskie...:>

Kasiaa__

To przejście z LoveStoned do SexyBack jest (tak jak to napisałaś mistrzowskie). Czasami włączając ten koncert zaczynam oglądanie go właśnie od tego momentu. Cały konert jest super. kocham justinka jest boski, a ten jego głos, szczegółnie kiedy śpiewł Cry Me A River, na końcu tej piosenki. pozdro papa:)

Anka_53

No to nie jestem sama w takim razie... ogladalam ten koncert [caly] juz chyba z 3 razy ... nie licze juz pojedynczych wystepow....na poczatek zawsze lovestoned...przejscie<3... i sexyback... :D no i dalej FutureSex LoveSound [<33] :D HeHe :P Pozdrawiam :*
HiHi ;*

dagus90

Dzieki ...dzieki ..dzieki....:*:*:*:*
Ja z kolezankami szukalysmy tej piosenki wsrod piosenek Robbiego Williamsa...Ciezko bylo....znalazlysmy nawet podobna..."Millenium"
Jednak filmweb sie czasem przydaje:]
Dziekuje jeszcze raz..i pozdrawiam... :]:*

Kasiaa__

Proszę bardzo:) Wielka przyjemność dla mnie poszerzać kręgi fanów tego cudownego kawałka:) a koncert mistrzostwo!

dagus90

Taak koncert był boski ^^ Wczoraj na HBO oglądałam go po raz czwarty ;d Cudo.

dagus90

Naprawdę , dzięki. Też bardzo jej potrzebuję. :)pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones