Justin Timberlake

Justin Randall Timberlake

7,4
13 139 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Timberlake

on głównie słynie z tego ,że jest muzykiem. Gra na pianinie, tańczy i śpiewa. W tym jest dobry.
Muzyka to jego żywioł. Nie będę się czepiać co do aktorstwa bo widziałam go w paru filmach i jak
dla mnie przeciętny ale nie jest zły. Ale jeśli chodzi o jego talent muzyczny tego nie powinno się
podważać bo jest chłopak wszechstronny i utalentowany. Jest ! <3.

użytkownik usunięty
Maartaaa_25

Justin jak justin , bardziej przeraża że Gage nazywaną na tym portalu już aktorką ( przez redaktorów ) , a raptem miała 2 krótkie występy w filmach w tym w jednym robiła za ufo w tv w facetach w czerni 3 .... i jak tu się nie wkurzyć???

Maartaaa_25

strona ta jest poswięcona osobowościom filmu, a on w takowych grał. temat z dupy

Maartaaa_25

Niemniej jednak na filmwebie powinno się oceniać jego umiejętności aktorskie a te są dość marne. Ocena 7,5 raczej za całokształt (bo nie wierzę, że za poziom aktorstwa).

Maartaaa_25

Ja bym się nie czepiał ludzi, którzy może nie są zawodowymi aktorami, ale jednak grają w filmach. Mam zastrzeżenia za to, że w bazie są takie osoby jak Adolf Hitler, Kaczyńscy, Churchill czy Tolkien.

Maartaaa_25

calkiem bez sensu ta twoja wypowiedz bo Justin ma juz dosyc bogata filmografie, wieksza od niektorych "tylko" aktorow

Maartaaa_25

Po pierwsze " osobom" nie osobą ( jeżeli oczywiście chodzi o Twoj kontekst zdania. ) Grał w filmach? Grał i to w kilkunastu, a tu również są osoby które zagrały w jednym filmie, bądź miały tylko mały epizod w serialu więc nie wiem po co ten bezsensowny wątek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones