Justin Timberlake

Justin Randall Timberlake

7,4
13 241 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Timberlake

Timberlake to Debil... Z BS zerwał bo przeczytał w jakimś brukowcu, że ona ma z kimś romans :P a W Shrek'u gra bo Diaz zaskandowała... ona mu tę robotę załatwiła "wielką scena"

Na__9829trina_copy

Uspokoj sie... Justin to ziomek Snoop Dogga, co by tu nie mowic.... jest wporzo

Na__9829trina_copy

Widać że wielki gangsta raper, zaśpiewał mu refren w piosence i już straszny ziomek, wporzo ;p

Na__9829trina_copy

To tylko dowodzi jak bardzo Snoop się zeszmacił, skoro takich "ziomków" sobie dobiera

Mordechaj_Sauerland

Justin się wyrobił. Był ciotą za czasów britney spears i tego pedalskiego zespołu 'nsync. Ale teraz jest kurde the best, no może nie the best, ale wyrobił się maksymalnie i już nie można go nazwać spedalonym fagasem. Jest cool.

Na__9829trina_copy

justin był wBS? wnioskuje ze chodzi ci o bakstreet boys ? jesli tak cos ci sie chyba pomylilo??????????? a poza tym wiadomo ze on nie jest wybitnym aktorem ale nie jest z nim tak calkiem zle...

megi1813

Z tym BS to chodzi o Britney Spears.
N'sync nie lubie, ale jego solowa robota jak i sam Justin jest w porządku.

Na__9829trina_copy

:))) Tę informację że zerwał z Britney bo przeczytał coś w jakimś brukowcu...niech zgadnę, skąd możesz to wiedzieć? hmmm...z brukowca? :D.

"Kolorowanki" przestałam czytać wiele lat temu, więc Justin jako obiekt pożądań nastolatek nie interesuje mnie w ogóle. Natomiast muzykę robi niezłą odkąd urwał się z tego boysbandu w którym popiskiwał.
Nie jestem wielką FANKĄ ale czasem słucham jego piosenek z przyjemnością.
Debilizm to upośledzenie umysłowe. Utrudnia samodzielne zawiązywanie butów. Justin na debila nie wygląda. Chyba że o czymś jeszcze nie wiem, bo nie przeczytałam brukowca :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones