Justin Timberlake

Justin Randall Timberlake

7,4
13 175 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Timberlake

najlepie chyba czuje się w rolach komediowych, ale chciałabym go zobaczyć w innej odsłonie... może jakiś czarny charakter? w większej ekranizacji

AnahiGiovana

uwielbiam jego rolę w GURU MIŁOŚCI :D
świetnie się nadaje do komedii, trochę trudno mi wyobrazić go sobie jako czarny charakter..

pozdrawiam

inspiracjabyc

Jako czarny charakter jest zajebisty - Southland Tales. Mmmm... ;)

inspiracjabyc

Właśnie obejrzałem ,,Guru Miłości,,pierwszy raz widziałem z nim film i przyznam że początkowo z tym obrzydliwym wąsiskiem nie poznałem jego że to on,Justin był w tej komedii (nagrodzona złotymi malinami!)najlepszy ,rozbawił mnie do łez!!!Chętnie obejrzę lecz nie komedie z jego udziałem wtedy będzie można ocenić dokładnie jego talent aktorski,jako wokalista jest rewelacyjny w tym co robi ale jako aktor Hm..zobaczymy?:)

inspiracjabyc

Sam film nie był najlepszy, ale Justin mnie powalił :D najlepsza była scena w klubie, kiedy pojawia się Celine Dion ;DD Trudno mi powiedzieć cokolwiek ogólnie o jego talencie aktorskim, bo nie widziałam innych filmów z jego udziałem, ale akurat talent komediowy, przynajmniej jak dla mnie posiada ;D

AnahiGiovana

Ta scena z Celine Dion była najlepsza zgadzam się z tobą w tej komedii był rewelacyjny!

EHNATON2

ohh ze sceny z celine dion sie śmiałam chyba 15 minut xD

AnahiGiovana

Justin ... piosenkarz owszem lecz jego gra aktorska jest mizerna . W "Edison" jego rola jest strasznie wymuszana ;/

j4dr00

Aa tam "Edison"!! Obejrzyj Alpha Dog!! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones