
Za każdym razem jak go widzę w Tancerzach, albo słyszę jego głos to mi się niedobrze robi.
Ktoś powiedział o nim "polski Brad Pitt".. a ja się pytam gdzie ten ktoś miał oczy??!! Jest tak
okropny, że szok!
Tak samo jak i zwycięzca ostatniej edycji YCD.. na jego widok tak samo miałam odruch
wymiotny;/