Kamil Nożyński

7,2
9 675 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kamil Nożyński

Najlepszy aktor z polskich raperów. W angażu do "Ślepnąc..." maczać musiał palce Żulczyk, prywatnie fan warszawskiego hardcoru. Nie zagrał źle, bo po prostu grać nie umie. Zwyczajnie odstawał od dream teamu w obsadzie. Ale i tak prezentuje się o niebo lepiej od większości rówieśników po filmówkach.

Sajko_killer

Jeżeli okazałoby się, że Żulczyk wybierał, to raper nie mógł odbiegać (a może nawet był inspiracją) od postaci Jacusia

Ultor

Wypada wiarygodnie. Można się czepiać gry na jednej intonacji, ale charyzmy nikt mu odmówić nie może.

Sajko_killer

Jestem świeżo po obejrzeniu pierwszego odcinka i muszę przyznać, że pasuje. Jak czytałem książkę to wyobrażałem sobie gościa w bluzie z kapturem z czapką z daszkiem na głowie, ale z właśnie taką chłodną mową ciała jaką zaprezentował Kamil. Cóż, czekam na więcej

Sajko_killer

Nie zagrał źle, bo po prostu nie umie :D
Czyli jednak źle.

Miela

No nie do końca. Skonieczny wziął do tej roli naturszczyka nomen omen z warszawskiej ulicy którą zna z tej ciemniejszej strony. Dlatego wypada moim zdaniem wiarygodnie.

Sajko_killer

Szkoda gadać. No obiektywnie źle a są tutaj ludzie, którzy się upierają, że bardzo dobrze. Mnie boli takie "aktorstwo". EOT

Miela

Nie wiem czy umie czy nie umie. Zagrał bardzo wiarygodnie, konsekwencji nie brakowało. Autystyk wypisz wymaluj - odobsobnienie, fiksacje , rytułały.

kamil_nowak_filmaniak

ta to on miał mieć autyzm? XD

Sajko_killer

Najlepszy aktor z polskich raperów ? Raczej raper który zagrał w filmie, nawet Bolec lepiej zagrał w "Poniedziałku" a szkoda bo wizualnie bardzo pasował do tej roli, ale za to aktor który zagrał rapera Pioruna był genialny.

lexxus1

Ten "aktor który zagrał Pioruna" to też reżyser tego serialu! Haha ;)

uuz

Teraz wiem bo wcześniej w ogóle nie był mi znany

Sajko_killer

Dixon 37 to gówno mam nadzieje że zakończy kariere jako raper a zacznie jako aktor

Sajko_killer

Jak dla mnie on nie odstawał w tym serialu nawet od Frycza

marcin_lendzion

No sorry, ale nie porównujmy Frycza, który tutaj kreuje chyba najlepszy czarny charakter w polskiej TV, do jakiegoś drewnianego amatora. Pan Nożyński myli aktorstwo z udawaniem (zresztą udawanie też mu słabo wychodzi).

PSKantor

Dokładnie Frycz genijalny wczol sie w role aż miło słuchać....zimna oleista ..jak sok z piz dy ...w jego wykonaniu

Sajko_killer

"Nie zagrał źle, bo po prostu grać nie umie..." To po kij się tam pchał, skoro grać nie umie?????????? Właśnie zagrał źle i nie ma co tego pana usprawiedliwiać. Nie słyszałam, żeby braci Mroczek tak broniono? No co, też są amatorami i się starają i widocznie odstają od zawodowych aktorów i czy to czyni ich rola bardziej wartościowe? No nie. I tu jest tak samo, a nawet gorzej bo bracia Mroczkowie pasują do konwencji serialu, a ten typ w ogóle nie pasuje, wszystko psuje! Całą radość oglądania tego serialu mi odebrał. Nie cierpię jak zatrudnią jakiegoś drętwiaka do głównej roli w obiektywnie dobrym serialu i jeszcze wmawiają ludziom, że tak miało być. Jak on "grał" to miałam ochotę strzelić se w głowę, albo żeby jego ktoś ukatrupił szybciej... :P

ewej

Zagrał tak jak chciał "tani reżyser po filmówce" Piorun - Skonieczny: Sztywniutko :)

Sajko_killer

Dokładnie. Brakowało mi tego, żeby ktoś tak napisał.

Sajko_killer

Od pierwszego odcinka widać, że brakuje ręki reżysera, nie wspominając, że scenariusz znacznie odbiega od książki, niestety na niekorzyść produkcji HBO.

maly_boniu

Przecież za scenariuszem również stoi Żulczyk :)

pasiorro

Racja, dlatego tym bardziej jestem w szoku.

Sajko_killer

Pasuje do roli idealnie. Żywcem wyjęty Jacek z książki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones