Karolina Gilon

4,4
41 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Gilon

Popracowala nad figurą i ma na prawdę szansę daleko zajść a tatuaże dają jej swobodę i jest przez to oryginalna i wyrazna a nie jak te jednakowe dziewczynki :) powodzenia!

igunia0007

Raczej na modelkę się nie nadaje :) Kolejna życiowa rola w Top Model xD

igunia0007

Ona ma 26 lat.... nie, nie zajdzie daleko. Nawet jeśli w programie do czegoś dojdzie (a wątpię) to jest zdecydowanie za stara, żeby mieć jakieś osiągi w modelingu. Nawet to byłoby do przeżycia, na krajowych półkach, gdyby nie była wielka i ciężka wizualnie - a jest.

Enterraz

Top Model ma mało wspólnego z modelingiem ^^

użytkownik usunięty
Enterraz

A jednak udało jej się coś, została celebrytką i gwiazdą tv. Ma charakterystyczną urodę,ale te tatuaże ją dyskwalifikują w modelingu.Chyba,że kanony urody znowu uległy zmianie.

Została celebrytką... no wow. Patrząc na to kto w tym kraju zostaje celebrytą, nie nazwałabym tego sukcesem

użytkownik usunięty
KuliLuliKuli

Jest wiele miernot, przeciętniaków,którym nawet to się nie udaje...Nie ma nic gorszego, niż przeciętność. :)

Czyli zwykły, szary człowiek który nie pcha się przed kamery jest "miernotą" a celebrytki znane np. z pokazywania albo dawania tyłka to ludzie sukcesu? Ciekawe masz podejście do życia :)

użytkownik usunięty
KuliLuliKuli

A to zwykli szarzy ludzie nie puszczają się za kasę? Oczerniać kogoś,że zrobił karierę w show biznesie,bo "dawał tyłka" to każdy głupi(i zawistny) potrafi. Takie gadanie o innych przez zwykłych, szarych ludzi takich jak p ty wcale nie świadczy o nich dobrze.

Zabawne ;). Wypowiedziałam się o tym, jak niektóre celebrytki zostały celebrytkami więc jestem "głupia i zawistna" :). To jest typowe tłumaczenie osób, które nie potrafią pogodzić się z prawdą, więc wszystkim dookoła opowiadają, że to przeogromna zazdrość. Obudź się! Jak niby zasłynęła Marta Linkiewicz albo Sex Masterka? I miałabym być twoim zdaniem o to zazdrosna? Ludzie dyskutują na różne tematy, to że nie potrafisz tego zrozumieć znaczy co najwyżej o tym, że jesteś bardzo ograniczoną osobą.

użytkownik usunięty
KuliLuliKuli

Winny zawsze się tłumaczy,a prawda o sobie samym zawsze boli :) Ty odniosłaś się do ogółu celebrytów,a nie tylko do tych,którzy rzeczywiście "dawali tyłka", by zaistnieć. Szarego wykształciucha po trzech fakultetach albo dorobkiewicza musi boleć fakt,że dziewczyna bez matury typu Marta Linkiewicz zarabia więcej pieniędzy prawie nic nie robiąc, niż on gdzieś w biurze,korpo czy we własnym biznesie.

"Winny się tłumaczy" to kolejny tekst ograniczonych osób, które myślą, że kogoś tym zakrzyczą. Widzę, że dyskusja z tobą nie ma sensu - ty nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem! Zarabiam mniej niż Marta Linkiewicz, ale mam swoją godność, a tego sobie za pieniądze nie kupisz. Jesteś naprawdę pustą osobą, skoro twoim zdaniem to ile ktoś zarabia jest wartością wyższą niż godność.

użytkownik usunięty
KuliLuliKuli

Ograniczone osoby o prowincjonalnym myśleniu takie jak ty lubią osądzać i obrażać anonimowo innych. Pilnuj siebie. A człowiek ma swoją godność zawsze,bez względu na to,czy takim jak ty podoba się jego postępowanie czy nie.

użytkownik usunięty
KuliLuliKuli

To ty zaczęłaś tę dyskusję.Nikt ciebie nie zmuszał,żebyś odpowiadała na mój komentarz :)

"Oceniać" - na tym polega dyskusja. Jeśli tego nie rozumiesz to co robisz na forum? Gdybyś napisała w swoim poście jak bardzo jesteś pusta i ograniczona to bym się nie odezwała. Pomyśl o tym, zaoszczędzisz ludziom czasu

użytkownik usunięty
KuliLuliKuli

Napisałam"osądzać" a nie "oceniać", a to subtelna różnica, jak tego nie rozumiesz, to nie jesteś widocznie tak mądra,jak ci się wydaje,ale to typowe u ludzi twojego pokroju, zazwyczaj nie zdają sobie sprawy z własnych braków,a jedynie doszukują się ich u innych. Poza tym tutaj dyskutuje się o filmach i talencie lub jego braku u poszczególnych osób występujących w filmach czy programach tv. Jak chcesz sobie poplotkować o czyimś stylu życia to wracaj na kundelka :p

Ojej, wybacz, nie nauczyłam się twojego postu na pamięć. Wiesz, nie jesteś zbyt interesującą osobą, więc nie mam zamiaru poświęcać ci więcej czasu niż te parę sekund. Nie masz nic interesującego do powiedzenia. Skoro nagle na tej stronie zaczęli się pojawiać celebryci znani z tego że są znani to nic dziwnego, że ludzie zaczynają na ten temat dyskutować. Zresztą, sama zaczęłaś temat o stylu życia, więc nie miej pretensji że ktoś pociągnął temat. A "kundelek" bardziej wygląda na twój poziom.

użytkownik usunięty
KuliLuliKuli

Już od paru godzin ciągniesz tę daremną dyskusję,a piszesz o sekundach xD Nie odpisuj i tyle. Sama jesteś zerem i próbujesz się dowartościować krytykując innych.

użytkownik usunięty
KuliLuliKuli

I to ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem, skoro nie wiesz czym się różni ocenianie od osądzania.Można dyskutować o celebrytach nie osądzając.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
KuliLuliKuli

To chyba ja powinnam tobie tak odpowiedzieć,ale nie będę zniżać się do twojego poziomu. Skoro nie interesuje ciebie moja opinia,to po co srasz mi tymi komentarzami przez cały dzień? xd Boli ciebie to,że ktoś ma inne zdanie w tym temacie,więc zaczynasz go wyzywać. Jak każdy prostak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones