Karolina Gruszka

7,0
10 296 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Gruszka

Uważam że Pani Karolina Gruszka jest bardzo utalentowaną aktorką. Widziałam ją w wielu filmach i jestem pod wielkim wrażeniem jej talentu. Oby było jakl najwięcej takich aktorek jak ona. Niestety jak narazie u nas w Polsce jest mało naprawdę dobrych aktorek, musimy oglądać takie beztalencia pokroju Cichopek i Muchy, smutne to

użytkownik usunięty
scarlet147

Jest ładną dziewczyna i nawet niezła aktorką, że wybaczam jej nawet niedobór w zakresie cycków :).

scarlet147

Myślę, że to rzeczywiście młoda, utalentowana aktorka. Mam nadzieję, że będzie miała okazję pokazać zakres swoich umiejętności w różnych filmach. Podobała mi się w Marii Skłodowskiej-Curie, szkoda tylko, że sam film nie był tak dobry, jak stworzona przez nią kreacja. A dla chętnych podrzucam link, gdzie recenzuję ten film oraz Sztukę kochania (w której Karolina również zagrała :)) - https://kulturalnik.wordpress.com/2017/03/05/polkinaduzymekranie/

scarlet147

zapomniałas o a'la rozenek w filmie vegi ale ze tez babcie graja nastolatki dziwne:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones