Katarzyna Cichopek

3,9
1 231 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cichopek

Cichopek podoba sie facetom czy tego chcecie czy nie. Podoba sie pomimo tego ze nie jest wysoka blonydna o figurze modelki. Po prostu ma cos w sobie i wielu facetow to urzeka. Nie jestem fanem glupich serialow, programow rozrywkowych i tym podobnych rzeczy i wcale fanem Cichopek nie jestem ale coraz bardziej zaczynam ja lubic bo naprawde bawi mnie to w jak smieszny sposob reaguja na nia wszystkie te niedowartosciowane, sfrustrowane, zazdrosne dziewczynki ;) TAK - Kasia Cichopek jest bardzo ladna, TAK - Kasia Cichopek odnosi sukcesy, TAK - ludzie uwielbiaja Kasie Cichopek. A wy mozecie dalej trzasc sie z zazdrosci dziewczynki ;)

____16

Co za twórczy post... masz rację Kasia jest ładna i odnosi sukcesy. Tylko za nic. Ładnie ją wytresowali, zrobili z niej słodką idiotkę która wypowiadając się w tv tylko mruga słodko rzęsami. I nie ma nic więcej do powiedzenia. Nie ma kompletnie talentu, nie wiem co ona wogóle robi w jakimkolwiek serialu. A tacy nie zachodzą daleko. To nie jest aktorka i dlatego za kilka miesięcy nikt nie będzie o niej pamiętał. Więc nie ma jej czego zazdrościć. No, może urody ;)

Skylaria

nie wszystkim facetom!stanowczo sprzeciwiam sie by dopisywac mnie do tej grupy "pokrzywdzonych przez los" -pokrzywdzonych, bo widocznie w zyciu pieknej kobiety nie widzieli.
jeśli ktoś zaczyna lubic aktorke,bo inni jej nienawidza to... może bez kometarza. człowieku cos z toba nie do konca w porządku

Skylaria

Beztalencie.Kto ja tak promuje???

____16

ja nie jestem zazdrosną dziewczynką, ale według mnie ta dziewczyna jest ok-rop-na! nie wiem jak może się podobać komukolwiek:/

____16

wg mnie jest śliczna i ma wielki talent, widziałam ją na żywo i bosko tańczy, na parkiecie normalnie wymiata, nie można jej zarzucać braku talentu (zresztą kto widział jej występ na żywo ten o tym doskonale wie) a o jej powodzeniu świadczą choćby tłumy jakie przychodzą na jej występy...
coż jej filmografia jest troszkę uboga...no ale miejmy nadzieję,że Kasia zagra w jakimś ambitniejszym filmie i pokaże na co ją stać:)

mgielka17

wiec niech tym grubym tyłkiem wymiata parkiety =) to nic ani z uroda ani z talentem wspólnego nie ma.. talent do czego? a ja widziałem zawodowe tancerki i wiesz co ci powiem? sa 100 razy zgrabniejsze i lepiej dają czadupowiedzcie mi dlaczego zazdrosne dziewczynki aktorkom które podobaja sie średnio 98 facetom na100 zarzucaja że maja zeza czy krzywe nogi a o zwyklych potworkach z tasiemców mówia ze to piekne i zdolne gwiazdy załosne jestescie. nie dowartosciowujcie sie kosztem takich potworków. to by było na tyle. ide udzielac sie w rozmowach o kims a nie czyms

Mr_David

fakt w telewizji czasem wydawała się pulchniejsza ale jak zobaczyłam ją na żywo to wyglądałą zupełnie inaczej; jest bardzo zgrabna a buźkę ma śliczną; jeżeli nie widziałeś jej na żywo nie możesz pisać, że jest gruba i brzydka', zresztą myśl co chcesz, to Twoje zdanie ale się z nim nie zgadzam, nie rozumiem tylko dlaczego wiara tak jeździ po Kasi, przecież ona nie zrobiła nic złego, dostałą swoją szansę od losu i ją wykorzystuje( każdy by tak zrobił) co do jej urody zdania mogą być różne , bo to kwestia gustu, ale nie trzeba odrazu jej obrażać,

mgielka17

skrytykowałem urodę lub raczej jej brak. nie obchodzi mnie jak wyglada na żywo.. skoro tak piszesz to moze się okazac ze ktoś ładny jest na żywo nieatrakcyjny. też mi ja oceniam co widze, a widze gruba pucowata twarz male swinskie oczka i wysokie czolo. z przodu jeszcze jakos ale z profilu maskra. ona robi duzo zlego - psuje tej wiaze pojecie zawodu aktora dziekuje

Mr_David

Kasia ma czoło niskie a nie wysokie ale najwiekszą porażką było uznanie ją za najpiekniejszą, jak tak ma wyglądać najpiekniejsza Polka to sorry...... Jak dziewczyna niska z krótkimi nogami wąskimi ramionami (ma krótki rozstaw ramoin) i najbardziej nieproporcjonalną twarzą jaką widziałam i jeszcze z odstającymi malutkimi uszkami no jak ona może być najpieknejsza...... Piękna to jest np Ania Mucha ma bardzo proporcjonalną twarz po prostu śliczną, a jeśli ktoś oglądał Taniec z gwiazdami i widział partnerkę Pawła Deląga to widział idealną figurę - kobieta wysoka z długimi nogami i zgrabną figurką a nie taki mały krępy grubasek jak Cichopek

cykutia

Ja jej na pewno nie zazdroszcze,bo poprostu nie mam czego.Jest naprawde wiele pieknych i utalentowanych aktorek,ale ona na pewno do nich nie nalezy.Takie jest przynajmniej moje zdanie

Mr_David

Bosko, naoglądałeś się kolego silikonowych lasek w CKM - ie i nie potrafisz docenieć urody zwykłej bo zwykłej ale ładnej dziewczyny - Smutne. W tym kraju ciągle chołduje się "pięknościom" których jedynym atutem są patykowate nogi.

____16

Jasne, że sie podoba ale jednocześnie nie znoszę tej "aktorki" i słodkiej idiotki. Poza tym jej uroda to też żadna rewelacja, mógłbym wskazać 20 lepszych ;P

Kamecha

jakby was wsadzili do 'm jak milosc' to po 2 odcinkach bylibyscie megagwiazdami. to wlasnie jest polska ;/

____16

"Co za twórczy post... masz rację Kasia jest ładna i odnosi sukcesy. Tylko za nic. Ładnie ją wytresowali, zrobili z niej słodką idiotkę która wypowiadając się w tv tylko mruga słodko rzęsami. I nie ma nic więcej do powiedzenia. Nie ma kompletnie talentu, nie wiem co ona wogóle robi w jakimkolwiek serialu. A tacy nie zachodzą daleko. To nie jest aktorka i dlatego za kilka miesięcy nikt nie będzie o niej pamiętał. Więc nie ma jej czego zazdrościć. No, może urody ;)"

Malo tworcze to sa niekonczoce sie stekania ciebie i innych chorych z zazdrosci dziewczynek, natomiast sukcesy, o ktorych sie wypowiadasz nie przychodza latwo i mozesz mi wierzyc, ze nie bez powodu. Skoro jest tak popularna to widac ludzie ja lubia, bo jest za co oczywiscie pod warunkiem ze nie jest sie chorym z nienawisci :)

"nie wszystkim facetom!stanowczo sprzeciwiam sie by dopisywac mnie do tej grupy "pokrzywdzonych przez los" -pokrzywdzonych, bo widocznie w zyciu pieknej kobiety nie widzieli.
jeśli ktoś zaczyna lubic aktorke,bo inni jej nienawidza to... może bez kometarza. człowieku cos z toba nie do konca w porządku"

Nigdzie nie napisalem inteligencie ze podoba sie WSZYSTKIM bo tego typu generalizacje to bzdura. Uroda jest kwestia gustu i to ze Tobie sie nie podoba to nie powod by twierdzic, ze ktos kto ma inne zdanie jest "pokrzywdzony przez los". Twoj sposob myslenia pokazuje, ze to z toba jest cos nie do konca w porzadku :) I nie wiem naprawde co jest dziwnego w tym, ze ciagle czytanie wynurzen chorych z zazdrosci kobiet nienawidzacych Kasi za to, ze jej sie w zyciu udalo, sprawia ze zaczynam odczuwac do niej sympatie :) Po prostu smieszy mnie glupota tych wszystkich kobiet (a moze raczej dziewczynek).

"Jasne, że sie podoba ale jednocześnie nie znoszę tej "aktorki" i słodkiej idiotki. Poza tym jej uroda to też żadna rewelacja, mógłbym wskazać 20 lepszych ;P"

A kto powiedzial, ze chodzi o ty by byla najpiekniejsza na swiecie? I skad pomysl ze tylko ludzie piekni i doskonali maja prawo zaistniec w showbiznesie? Lansowanie przez media jedynego slusznego kanonu urody jakim jest kobieta majaca 180cm i wazaca 50kg jest czyms bardzo zlym, bo przez to potem dziewczyny cierpia na takie choroby jak bulimia czy anoreksja. To, ze w TV odnosi sukcesy dziewczyna, ktora jest pelna wdzieku i uroku mimo "bardziej kobiecych" ksztaltow to bardzo pozytywne zjawisko. Zrozumcie tez wreszcie, ze wielu facetow lubi jak "jest za co zlapac". Nie kazdy gustuej w wieszakach.

Pozwolicie, ze do reszty wypowiedzi nie bede sie ustosunkowywal bo sa dosc redundantne ;)

____16

PLEJADES! odpuść ludziom. Skończ się wyzywać na wszystkich wszędzie. jest ktos komu przynałes racje? i oprócz gwiezdnych wojen jakies forum z twoim pozytywnym, nie obrazajacym innych ludzi wpisem?

naprawde masz za przeproszeniem 'nasrane we łbie'. twój zywioł to wymądrzanie się, opieprzanie innych, analiza ich wygladu, charakteru, inteligencji - przez szklany ekran.

i wiesz co. nie odpisuj mi. błagam cie. tak - pokonałes mnie. jestem wariatka, jestem chora, zatracilam sie w wirtualnej rzeczywistosci. jestem dzieciem, zazdrosna dziewczynka, nigdy nie mam racji.

a ty sie po prostu powstrzymaj od swojej agresji slownej.
wejdz na forum dody-elektrody, paris hilton i innych wielkich tego swiata, wchodz zreszta gdzie chcesz, ale mnie nie drecz juz swoja utopia.

MADLEN

SPOXMADLEN! Odpusc ludziom! Skoncz sie wreszcie wyzywac w internecie! Przestan w nieskonczonosc wchodzic na forum Kasi Cichopek by nieustannie dawac upust swojej nienawisci do tej bogu ducha winnej dziewczyny! Ja wiem, ze takich ludzi jak ty wkurza to, ze komus sie w zyciu udaje bo Polska to narod ludzi zawistnych, sfurstowancyh i chorych z zazdrosci, ale sprobuj chociaz odnalezc w sobie odrobine pozytywnego podejscia do swiata i ludzi, zamiast wykorzystywac internet tylko i wylacznie do dawania upustu swoim negatywnym emocjom! Ja rozumiem ze twoje kompleksy cie frustruja i ze znalazlas sobie doskonale miejsce na wyladoanie sie w zaciszu anonimowego internetu ale naprawde wszystko powinno miec swoje granice, bo to co robisz zakrawa juz na obsesje. Ty masz naprawde "nasrane we lbie". Zamiast nieustannie wymadrzac sie, oraz probowac w zenujacy sposob obrazac i ponizac ludzi, ktorzy sie z Tba nie zgadzaja popatrz wreszcie na siebie i zobacz jak zalosne jest to co robisz. I idz sobie gdzie chcesz, ale przestan wreszcie na forum Kasi Cichopek dreczyc ludzi swoimi problemami, bo to sa problemy, ktore ty masz sama ze soba.

:)

____16

Tak ja wchodzę na forum Cichopek i daje TU upust swoim negatywnym emocjom odnośni tej pani. Ty natomiast wchodzisz na byle jakie forum. Nie ma znaczenia twoja opinia. Nie ma znaczenia jaki to aktor/aktorka. Najważniejszym jest przeciwstawienie się czyjemuś zdaniu (nie zgodnej z twoja własnym) i zjechanie drugiego człowieka. Zawsze w identyczny sposób wypisując o nim stek bzdur. Człowieku - opanuj się! Przestań dręczyć ludzi po forach. Zarzucając brak inteligencji, zazdrości czy jakies choroby. Bo to można napisać o każdym. Włącznie z tobą. Włacznie? A moze przede wszystkim.

Nie powielaj słów z mojej wczesniejszej wypowiedzi i nie klonuj tego co już napisałeś. Nikt nie ma ochoty czytać tych przesiakniętych nienawiścią do drugiego człowieka wypocin.
Pewnie czujesz się nieco skompromitowany, bo wyszło przysłowiowe szydło z worka. Nie jesteś stanie mnie wyprowadzic z równowagi, gdyż twoje twory 'drogie dziecko' znam na pamiec. Pan Plejades się wkurzył, podtupał nózkami i grymasił dziś rano przy sniadaniu albowiem nie pomogła zmiana ksywki, avatara i skasowanie bloga. Nie można się znów legalnie wyżywać na innych.

Twój problem to rozchwianie psychiczne. Może dorzuciłabym jakąś dewiację. Może ja nienawidzę Cichopek. Ty za to nienawidzisz po prostu ludzi.

Wyobrażam sobie ciebie jako faceta, który ma podnietkę oglądając gorące sceny z 'American Pie'. Zatem zero zdziwienia, że podoba ci się Cichopek. I naprawdę jeśli tak wyglada ta większość mężczyn to jest to autentycznie powód do dumy. W tym kraju sprzedaje się zwyczajne shity takie jak Wiśniewski, Lepper, Cichopek, więc faktycznie w tym kraju źle się dzieje. A jesli ktoś za wzór wielkiej kariery aktorsko medialnej uważa występ w tasiemcu, rozbierana sesje dla Playboy'a to prawdopodobnie ambitny z niego okaz.

Nie odpisuj! Błagam :D

Ps. pisane w pospiechu, bezmyslnie, ale dla tego pana nie warto sie wysilac. i tak opd. to samo. jesli wogole to zrobi

MADLEN

ROTFL jestes przesmieszna :D Blagasz bym nieodpisywal ale sama zawsze splodzisz kolejne dlugie, pelne jadu i nienawisci wypociny bo przeciez musisz miec ostatnie slowo, prawda? Typowy troll :) Twojej wypowiedzi nawet nie przeczytalem bo wystarczylo mi pierwszych kilka zdan by zobaczyc ze jak zawsze piszesz te same bzdury, tzn zarzucasz mi nastawienie "na nie" i nienawisc, ktora tak naprawde wylewa sie hektolitrami z kazdej twojej wypowiedzi. Nic o mnie nie wiesz i wypisujesz bzdury, ze czepiam sie byle kogo i z byle powodu bo to akurat nie jest prawda, no ale mysl sobie co chcesz bo niewiele mnie to obchodzi. Z mojej strony tyle - ustepuje trollowi, ktory nigdy nie przestanie szczekac wciaz i wciaz te same kretynizmy :)

____16

Z trollem też byłam szybsza. I z tym, ze nie warto czytać twoich wypowiedzi, bo zawsze jest w nich ta sama treść. I z tym, że w odpowiedzi nie odpowiadasz, a wypisujesz chorych teorii część dalszą. Nie dociera do ciebie koncepcja inna niż twa własna. Ja ty mi z dobrą rada to ja tobie też: naucz się kochać ludzi, a nie ich nienawidzić. Niech do ciebie wreszcie dojdzie ta treść, przeanalizuj wpisy na Filmwebie (wiecznie miażdżące ludzi o odmiennym zdaniu). Idź pouczaj ludzi, na forum Paschalskiej, że nie można by tak zazdrosnym o swietnie rozwijającą się karierę.
Ustępuję trollowi ROTFL

MADLEN

śmieszne... nie można nic skrytykować bo odrazu zarzucą ci zazdrość.... nie możesz przeżyć że nie wszystkim Kasia Cichopek się podoba? to weź kilka głębszych oddechów i daj na luz człowieku. może i dla niektórych jest miła (dla mnie przesłodzona) ale nie zmienia to faktu że jej proporcje szeroko mijają sie z ustalonymi kanonami piękna - niska, grubokoścista, nieproporcjonalna. mi nie przeszkadza że ją lubisz, ja jej nie lubie i już. urody mogę zazdrościć Ani Musze, Kasi Borowicz albo niezyjacej Grace Kelly ale Cichopek?? prosze Cie... a w m jak milosc gra tragicznie - niezaleznie od sceny jaka ma zagrac zawsze robi z siebie slodką idiotke - skacze, śmieje się , mruga oczkami i ma wiecznie przeraszającą mine - oh ah jaka ja jestem skromna. bleee, rzygac sie chce. wole juz mode na sukces

użytkownik usunięty
____16

Buahahaha , a co ich urzeka? Grube nogi , nadwaga , a moze ta jej słynana minka ze sztucznym uśmieszkiem . Ja jej nie lubię i jej nie zazdroszczę! Jeżeli mam jej zazdroscić tego , ze nie ma talentu , wygląda jak pulpet i wciąż mówi jaka to ona skromna jest , to chyba mam problemy z psychiką . I kto ją tak ocenił 7,38 . Ludzie spójrzcie na jej filmografię . To jest aktorka?? Wygrała taniec z gwiazdami i mysli , ze jest juz wielką gwiazdą. Każdy moze nauczyć się tańczyć! I na pewno nie jestem zazdrosną dziewczynką ! Gdybym wyglądała tak jak ona to bym się z mostu rzuciła . Sławy też jej nie zazdroszczę , bo to nie jest sława . Podlizuje się publicznosci i płacze dziękując za obejrzenie tańcu , hahahaha . Niezły numerek . Ja bym sie na to nie nabrała .

o mamo ale wy macie problem z tą Cichopek. Sami tworzycie z niej kogoś kim nie jest i jeszcze się o to kłucicie.
Ja jej nie lubie (jako maktorki, bo prywatnie nie znam) ale to nie powód żeby od pulpetów wyzywać. To że każdy może nauczyć się tańczyć jest prawdą, ale jak pulpet bynajmniej już nie wygląda.

użytkownik usunięty
____16

Nie powiedziałabym , ze to coś się podoba facetom . Nieznam zadnego , któremu by się podobała . Ciekawe co takiego ma w sobie co miałoby ich urzekać , hmmm... moze te jej sztuczne minki i łezki , phi! Nie lubię jej i jej NIE ZAZDROSZCZĘ! Nie jest ładna , a sławna zrobiła się ostatnio tylko dlatego bo wygrała jakiś durny taniec z gwiazdami , bo głosowały na nią starsze panie , wielbicielki M jak miłość. To nie jest sława i tego się nie zazdrości , w dodatku wygląda jak pulpet , dziwne , że uważasz , ze zazdroszczę jej pulpeciastej figury i sztucznej sławy. DZIEWCZYNKO! Muszę przyznać , że szczerze jej współczuję i wyglądu i tego , ze nie ma własnego zdania , robi jakies sztuczne uśmieszki by podlizać się oglądaczom , a tak na prawdę jest tylko durną aktoreczką z jednego , czy tam dwuch serialików . Dziwne , że ktos kto aż tak bardzo nie grzeszy uroda , uważa się gwiazdą bo nauczyła się tańczy . I jakie ona sukcesy odnosi???? Każdy może nauczyć się tańczyć , to nie jest sukces! Dla niej nie było trudno bo trenowała gimnastykę artystyczną , dużo wcześniej , więc tym bardziej nie jest to żaden sukces . Jeżeli to twoim zdaniem jest sukces , to nie zliczę ile ja w życiu sukcesów odniosłam . I jeszcze raz chcę ci powiedzieć , ze jej nie zazdroszczę ! Zazdrościć mogłabym komus kto odnosi prawdziwe sukcesy , jest szczery , ma swoje zdanie i dobrze wygląda , a nie jakiejś aktoreczce , która ma nadwage mierzy ok.1,57 i wygląda jak potwór z bagien , w dodatku gra w dwuch serialach a uważa sie za gwiazdę bo nauczyła się tańczyć. DZIEWCZYNKO!!

Wszystko bym jeszcze zrozumiała, ale dlaczego czepiasz się jej wzrostu? Co to ma do rzeczy, kurcze pióro?

____16

taaak !!!!! masz racje zazdroszcze jej wielkich balonów i pustej główki, gratulacje !!!!! ;P

rozalina23

Jakiś klretyn pisał, że ma gruby tyłek hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. Uśmiałam się! Jest szczupła, bo nie oszukujmy się, ćwiczyla i trenowała podczs 2 edycji tańca z gwiazdami. Taniec przecież wyszczupla. Zmieeeniła się po tym programie, naprawdę. Talentu może nie ma ale jest jeszcze młoda i się uczy. Dla mnie słodką idiotką jest Paris Hilton albo Weronika Rosati co się puszy swoją "pięknością" i "talentem". pozdrawiam

cameron88

Kasia ma cudne piersi. Można je podziwiać na wrzucie

____16

szaleją za nią faceci... chyba powinni żaać odszkodowania od swojego gustu

Scofield

Mnie się ona nie podoba. Nie pociąga mnie sztuczność jaka sobą reprezentuje. Co najwyżej tańczy świetnie, no cóż... w czymś musi być dobra... zakładając że na filmwebie, nie ma aż całkowitych beztalenć (chociaż nad Paryż Kijton to ciągle mam rozważania, czy ona potrafi cokolwiek, skoro nawet z wysławianiem się ma problemy), taka Lindsay Lohan - ma jako taki warsztat - ale mimo wszystko większość to słodkie idiotki, za to dobra, jest w popadaniu w nałogi. Britney - jak to Britney - najlepszy obraz różu i cukierków razem wziętych. W tym jej nikt nie pokona.

____16

Jest ładna ale z jakiegoś powodu sam jej głos strasznie mnie wkurza, a juz chyba najbardziej irytuje mnie to, że jest wszędzie! jeszcze troche a bedzie "siedziala mi w lodowce". Przykładowo Agnieszce Dygant również proponowano udział w róznych reality show lub tez aby prowadziła te programy ale odmawiła bo jest inteligetna i wie, że co za dużo to niezdrowo...
I jak juz ktos wczesniej napisał dziwi mnie, że zaczynasz lubic "aktorke" (bardziej pasuje prezenterke telewizyjna) tylko dlatego, że smieszy Cie reakcja na Kasie, niedowartosciowanych, sfrustrowanych i zazdrosnych dziewczynek .

____16

tez uwazam ze jest ladna i sympatyczna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones