Katarzyna Maciąg

5,9
3 169 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Maciąg
Alex303

Znów merytorycznie! :)

Alex303

Zgadzam się z Tobą! Strasznie mnie ona irytuje !

jag0da

to k.u.r.w.a nie oglądaj !

użytkownik usunięty
kama_2

Wlasnie

użytkownik usunięty
Alex303

A moze dostaje denne role, chociaz według mnie takie nie są, w przypadku Kasi wydaje się że nie przypadla ci do gustu przez to jakie role gra w jakich serialach. Jak się ją oglada w Twoja Twarz Brzmi Znajomo to widac że ma inne, ambitniejsze zdolnosci

Być może rzeczywiście patrzyłem przez pryzmat ról jakie dostaje. Pisałem komentarz 7 lat temu, więc słabo pamiętam o co mi chodziło! ;-)

użytkownik usunięty
Alex303

Nie jesteś jedyny, ja czasem zglaszam żeby usuneli moj komentarz bo niewiem jak moglem cos takiego napisac

Ale ja nie odwołuje tego co napisałem. Piszę tylko, że nie wiem po obejrzeniu jakiego filmu dałem taki komentarz. Być może zdanie bym podtrzymał.

użytkownik usunięty
Alex303

To nastepnym razem definiuj swoje komentarze bo 1. Taki komentarz niema ani troche argumentu i znaczenia 2. Powoduje że sam juz nierozumiesz swoich opini XD

Opinie (piszę się "opinii") rozumiem bardzo dobrze - jest to dla mnie tragiczna aktorka! :-) Nie wiem tylko po obejrzeniu jakiego filmu wydałem ten werdykt. I chyba nie chodziło Ci o słowo "definiuj", bo jest tutaj bez sensu użyte, co ma znaczyć zdefiniuj komentarz? :-)

użytkownik usunięty
Alex303

Po koleji, w liczbie mnogiej pisze się przez jedno i, a jeżeli "definiuj" ci nie odpowiada to ujme to inaczej: następnym razem rozbuduj argument który prezentujesz, o ile to wogule argument

O, stary! :-) Nie "po koleji", tylko "po kolei". Nie "wogule", tylko "w ogóle". W liczbie mnogiej "opini"? Chyba nie rozumiem o czym piszesz! :-)

użytkownik usunięty
Alex303

PODDAJE SIĘ!!! Ta klawiatura w telefonie mnie wykonczy! XD

Alex303

Oj stary, gdy ktoś Ci pisze bez błędów, to również nie rozumiesz, a potem uciekasz od rozmowy w jakieś wyzwiska. :)

Gdybyś był tylko analfabetą, jeszcze mielibyśmy szanse pogadać!

Alex303

To jest komentarz ! Glupio ....ale skromnie.

laguardia

Ale o co Ci chodzi, poza tym, że jedziesz Gajosem z "Kleru"?

Alex303

Przecież jest napisane. :) Spróbujże zrozumieć słowo pisane.

Alex303

jak merytorycznie!

Powiedz mi, kulturalny prawicowy rozmówco, jak Ty odróżniasz swoje kulturalne krytyczne wypowiedzi od zwykłego hejtu? W sensie - czy gdyby nie było przy nich Twojego nicku, to dalej byś odróżniał? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones