Katarzyna Maciąg

5,9
3 172 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Maciąg

Ona jest tragiczna.Bardzo sztuczna i nadeta osobka z rybimi ustami bynajmniej oczywiscie w przeslodzonym TVN -wskim serialiku.Znam ja tylko z tej rolki nudnej Basi.byz moze w innej produkcji by mnie zaskoczyla?Choc w to watpie:)

Isabelle27

fakt, jest bardzo beznadziejną aktorką !! wogle nie umie grać , tak sztuczna jest w Teraz albo nigdy, że tragedia !!

Lady_luna

Zgadzam sie z Wami w 100%!!! Ciepła klucha jakich mało. Dałam jej 1/10.

Isabelle27

Sztuczna ? nie zauważyłam. Nadęta ? a skąd ty to możesz wiedzieć ? tylko oczywiście niektórzy jak sami są nikim to jadą po kimś bo tak najłatwiej ...:)

beata1620

Nie czytaj ich postów, zwyczajnie frustracje przez brak talentu we własnej osobie, muszą wyładować na innych :)

jetli22

Tak napewno. A ty nie pisz postów jeżeli nie umiesz sie pogodzic z tym , iż inni mają inne zdanie o niej

Lady_luna

Cóż. Jest sztuczna i tego nie da się ukryć. Nie potrafi się wpasować w swoją rolę. Po prostu widać, że gra. Że nie potrafi się wcielić w daną postać. Po prostu drewno. I nie wiem czego ktoś miałby jej zazdrościć. Bo na pewno nie talentu, którego niestety nie posiada.

Isabelle27

Widzialam ja tez w filmie Korowod i to potwierdzilo tylko, ze niestety gra
anemicznie, bo inaczej nie da sie tego okreslic. Jesli chodzi o mnie, to taki sposob
"gry" mnie po prostu denerwuje, zwlaszcza, jesli sie to powtarza w kilku
filmach/serialach. Ale z jakiegos powodu Stuhr postanowil wypromowac swoja uczennice,
mam nadzieje ze nie tylko dlatego, ze jest ladna?...

Isabelle27

rybie usta precz! odraza mnie bierze. Dajcie spokój.

Isabelle27

Zgadzam się, jest bardzo słabą aktorką. W "Randce w ciemno", kiedy ona zaczęła płakać - ja zaczęłam się śmiać. Sztuczniej nie mogła tego odegrać. ;)

Isabelle27

Można mieć różne opinie o aktorach, ale jak się po kimś ostro jedzie, to wypadało by nie robić pośmiewiska z siebie przy okazji. Poćwicz podstawy języka polskiego. Polecam na początek sprawdzić w słowniku znaczenie słowa "bynajmniej", bo teraz sens tego co piszesz może być inny niż ci się wydaje.

buscle

poadrawiam wszystkich tych co powinni zostac przy bolku i lolku, powtarzam bedzie z niej super aktorka, katarzyna trzymaj tak dalej....

Isabelle27

Takie ogóle uwagi na czyjś temat to sobie podaruj, wyobraź sobie, ze kiedyś ktoś coś takiego będzie gadać o Tobie, a może już to robi tylko tego nie wiesz?!

grisha_3

Mowilem przezuc sie na muminki i teletubisie jak nie masz zielonego pojecia babyjago

barcelona27

Nie do Ciebie mówię, człowieku: uwaga była do: Isabelle27

grisha_3

wszystkim Panią które piszą jak ona to fatalnie gra napiszę tylko tyle, wiecie czemu ja nie przepadam za Pacino ? Bo mu zazdroszczę i ode mnie to koniec w tym temacie.

Cola9867

Drewno przez duże "D". Jej uroda to rzecz gustu jednym się podoba drugim nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones