Katarzyna Rosłaniec

3,1
591 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Katarzyna Rosłaniec

Obejrzałem oba pełnometrażowe filmy pani Rosłaniec i zrobiły na mnie strasznie negatywne
wrażenie. Dla mnie są praktycznie nie do oglądania drugi raz, są strasznie pretensjonalne i
sprawiające wrażenie wyjątkowo amatorskich produkcji. A szkoda, bo w wywiadach z nią i w jej
wypowiedziach czuć(a przynajmniej ja to tak odczuwam), że jest wyjątkową pasjonatką kina i
niezwykle lubi to co robi. Pewnie kolejny film zobaczę, żeby zobaczyć czy jest u niej lepiej, obawiam
się jednak, że będzie to kolejny pretensjonalny i tandetny twór o zboczeniach małolatów.

Qtar

Lubię słodkości ale moje wypieki nadają się tylko do kosza, dlatego nie piekę. Na tej samej zasadzie Katarzyna Rosłaniec nie powinna robić filmów, bo jej dzieła to filmowe zakalce. Może Rosłaniec jest zapaloną kinomanką, ale z miłości do kina powinna zerwać z marzeniami o karierze filmowej i porzucić swój fach - pretensjonalny ton jej produkcji godzi w dobre imię kinematografii. Rosłaniec ukończyła Mistrzowską Szkołę Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy, a sam Andrzej Wajda chyba najmocniej skrytykował jej kunszt... To chyba powinno do niej przemówić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones