Katarzyna Rosłaniec

3,1
591 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Katarzyna Rosłaniec

Nie rób filmów dla dobra kinematografii.

EddieGrey

Jestem za.

EddieGrey

Też jestem za. Większej patoli w filmach chyba nie widziałam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
EddieGrey

Jestem Za.

użytkownik usunięty
EddieGrey

Przecież Galerianki i Bejbi Blus mają w sumie ocenę 10 więc nie jest aż tak źle.

W sumie mają, ale i tak za wysoka jest ta nota. Nie tak dawno oglądałem dwa polskie filmy. Piąta Pora Roku - Jerzego Domaradzkiego oraz Ewa - reż. Adam Sikora, Ingmar Villqist. Filmy, które pokazują, że można robić dobre filmy o czymś i może nie powalają na kolana, to przynajmniej nie są beznadziejną produkcją

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Luevano

W 50/50 też nie ma seksu, a film jest świetny. Jeżeli chodzi o polskie, to Pokłosie, Erratum nie ma seksu prochów a kino dobre czy jeszcze Lęk wysokości, Enen. Czyli można zrobić ciekawy film i dobrze go zrobić. K. Rosłaniec tego nie potrafi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
return_lux

apel do kogo? CB ? Człowieku naucz się języka polskiego, a potem zacznij się wypowiadać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Luevano

Jakie "przypadki" i bez namowy do przemocy

EddieGrey

potwierdzam. błagam, żadnego więcej filmu.
apel do fanów jeżeli filmów - jeżeli to są filmy o Polsce to najwyraźniej żyjemy w innych krajach.

EddieGrey

APEL do widzów K. Rosłaniec ? Co wy macie w głowie, że wam się to podoba ?!

EddieGrey

też jestem za, choć przy Galeriankach stwierdziłam, że miała kobieta dobry pomysł, tylko coś z realizacją wyszło nie tak... Natomiast Bejbi Blues to już utwierdzenie w przekonaniu, że Rosłaniec jedzie po prostu na "mocnym" temacie, który przyciągnie uwagę, a następnie każdego normalnego i choć odrobinę wymagającego widza rozczaruje.

Kaash

Galerianki to przy Bejbi Blus majstersztyk. Występuje tendencja spadkowa, nie wiem jak zły będzie jej kolejny film, ale raczej nie podejmę się seansu :P

EddieGrey

"Nie rób filmów dla dobra kinematografii." LIKE

użytkownik usunięty
EddieGrey

popieram

EddieGrey

popieram!!! wczoraj obejrzałam "Bejbi blues" szkoda słów temat filmu.

EddieGrey

Dokładnie, co jeden film to gorszy. Jakaś masakra!

EddieGrey

Popieram. Żałuje, że zmarnowałam czas na oglądanie "Bejbi blues". Tak głupiego filmu dawno nie widziałam.

EddieGrey

Przepraszam. Niestety. Popieram :(

EddieGrey

Galerianki jeszcze się dało obronić. Wczoraj obejrzałam BB - zmarnowane pieniądze i czas, przykro mi ale ten film jest porażką, wstyd się pod nim podpisać. Popieram apel autora tematu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones