Katarzyna Rosłaniec

3,1
591 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Katarzyna Rosłaniec
Gatiniusha

Pewnie dlatego, że na nią zasłużyła:D

Olgusia777a

tak, najlepiej pluć na swoje.

Gatiniusha

Niee, po prostu nie rozumiem Twojego zachwytu nad nią. Sadzę, że ma ciekawe pomysły, lecz chyba ją je przerastają.

Olgusia777a

Myślę, że z czasem dziewczyna będzie robić jeszcze lepsze filmy, ale jak dla mnie dialogi w "Galeriankach" były genialne, zupełnie adekwatne do srodowiska, w którym film się rozgrywa. Rosłaniec porusza tematy, o których najczęściej czytamy na portalach, jak wiocha.pl i może dlatego jest niedoceniana, ale mimo wszystko są to prawdziwe tematy, nie można się oszukiwać, że społeczeństwo staje się egoistyczne i hedonistyczne, oraz, że brakuje w nich wartości. Jak dla mnie, ocena około 4,6 jest po prostu niesprawiedliwa...

Gatiniusha

Jak dla mnie, ocena około 4,6 jest jak najbardziej trafna, bo może Rozsłaniec porusza prawdziwe tematy, o których się nie mówi, ale porusza je w taki sposób jak na portalach wiocha.pl . Jak dla mnie dialogi są strasznie okrojone, język którym się posługują nastolatki w jej filmach jest strasznie przesadzony. Tym bardziej porusza tematy, z którymi w Polsce nie ma większego problemu. Przerażają mnie umiejętności aktorów, którzy grają w tych filmach pani reżyser. W "Bejbi Blues" były tylko dwie piosenki! Nie wiem czy to wina Rozsłaniec, czy kogo innego, ale moim zdaniem jest to ogromne niedopatrzenie.

użytkownik usunięty
Gatiniusha

Jak kupisz mi loda to zrobię ci dżinsy.

Powiedział chińczyk w lodziarni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones