Katarzyna Walter

7,4
632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Walter

szkoda że dziś nie ma już tak pięknych aktorek

suidakra77

To prawda! Zgadzam się w 100% W latach 80-tych uznana za najpiękniejszą polską aktorkę! I słusznie!
Dzisiaj lat "trochę" przybyło, ale wdzięk, elegancja i klasa pozostały! Uroda też! Uroda kobiety dojrzałej:)

J23_5

zjawiskowa kobieta:)

maximus01

Ja też się podpisuje jako młoda dziewczyna w "na wolność " jest zjawiskowa przypomina ja młoda Olga Frycz

suidakra77

Robi wrażenie już w "07 zgłoś się" (odc. 11), nawet jeśli występuje pod innym nazwiskiem (Ewa Zadrożna).

suidakra77

Oczywiści, że piękne również dziś są. Tylko, że z naszej perspektywy piękne dziewczyny muszą dodatkowo przyozdobić się w tonę makijażu, która ma ich upiększyć, a przecież nie o to chodzi. Rzadko która pokaże się przed kamerą z miarę naturalną twarzą. A uroda tych polskich aktorek lat 80tych była jeszcze taka swojska, świeża, mało skalana sztucznością.
Uroda Pani Kasi była... co tu dużo gadać - olśniewająca. Myślę, że dodatkowo miała/ma w sobie coś co magnetyzuje widza. Osobiście uważam, że to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek PRL i wczesnych lat 90tych.

suidakra77

Świetna w "Lubię nietoperze"!
https://www.youtube.com/watch?v=1ojcKfwbyOY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones