Kate Maberly 

Kate Elizabeth Cameron Maberly

7,8
642 oceny gry aktorskiej
Kate Maberly
Kate Maberly urodziła się 14 marca 1982 roku w miasteczku Reigate, w hrabstwie Surrey w Południowej Anglii. Mając 8 lat, Kate, zainspirowana przykładem starszej siostry-aktorki (Polly Maberly), wystąpiła w kilku brytyjskich produkcjach telewizyjnych. Dopiero jednak nieoczekiwane zwycięstwo w castingu do głównej roli w "Tajemniczym ogrodzie" Agnieszki Holland zaznaczyło jej debiut na srebrnym ekranie i przyniosło uznanie krytyków. Niedługo potem miała znaczące występy w filmach takich jak "The Langoliers", "Friendship's Field", "Podróże Guliwera" i "Mothertime". W dalszych latach studia muzyczne i nauka stanęły dla niej na pierwszym planie, więc role filmowe skurczyły się do pomniejszych występów. Ostatnim jej filmem przed ukończeniem studiów (jesienią 2004) był "Marzyciel".
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 14 marca 1982

miejsce urodzenia: Reigate, Anglia, Wielka Brytania

wzrost: 165 cm

Ma starszą siostrę Polly, która również jest aktorką. Oprócz tego ma trzech braci - starszych Thomasa i Guy'a oraz młodszego Jacka.
Ukończyła studia na Trinity College of Music w Londynie (Anglia, Wielka Brytania), specjalizując się w grze na pianinie i wiolonczeli.
W wieku pięciu lat wstąpiła do klubu pływackiego i wygrała nagrodę dla najlepszej pływaczki mając 10 lat.

Wystąpił błąd

Przepraszamy, wystąpił błąd. Zajrzyj na stronę startową naszego serwisu.

(error-code: 20221005_EKfrVyA1za8JnygC)

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych