Kate Maberly 

Kate Elizabeth Cameron Maberly

7,6
731 ocen gry aktorskiej
Kate Maberly
Kate Maberly urodziła się 14 marca 1982 roku w miasteczku Reigate, w hrabstwie Surrey w Południowej Anglii. Mając 8 lat, Kate, zainspirowana przykładem starszej siostry-aktorki (Polly Maberly), wystąpiła w kilku brytyjskich produkcjach telewizyjnych. Dopiero jednak nieoczekiwane zwycięstwo w castingu do głównej roli w "Tajemniczym ogrodzie" Agnieszki Holland zaznaczyło jej debiut na srebrnym ekranie i przyniosło uznanie krytyków. Niedługo potem miała znaczące występy w filmach takich jak "The Langoliers", "Friendship's Field", "Podróże Guliwera" i "Mothertime". W dalszych latach studia muzyczne i nauka stanęły dla niej na pierwszym planie, więc role filmowe skurczyły się do pomniejszych występów. Ostatnim jej filmem przed ukończeniem studiów (jesienią 2004) był "Marzyciel".
Zobacz pełny opis

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 14 marca 1982

miejsce urodzenia: Reigate, Anglia, Wielka Brytania

wzrost: 165 cm

Ma starszą siostrę Polly, która również jest aktorką. Oprócz tego ma trzech braci - starszych Thomasa i Guy'a oraz młodszego Jacka.
Ukończyła studia na Trinity College of Music w Londynie (Anglia, Wielka Brytania), specjalizując się w grze na pianinie i wiolonczeli.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Trochę rozczarowujące jest to że gra mało i w dodatku są to filmy gdzie pojawia się zazwyczaj w małych rolach.Może dostanie sporą rolę w klasowym filmie.

Kate grająca w "Tajemniczym ogrodzie" Mary gra tam po prostu super. Co by tu nie mówić sama byłam niemalże taka sama jak Mery. Teraz juz jestem TROCHĘ starsza, ale i tak uwielbiam ten film i Mery.

witam czy ona czasami nie grala slepej małolaty w filmie Pozeracze czasu
Langoliers, Kinga ?

Nie jest nigdzie wymieniona, ale mam wrażenie,że grała małą córeczkę kuzyna Eddiego:)

http://www.imdb.com/name/nm0531069/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones