Szczerze mówiąc mam to gdzieś czy jest "nabotoksowana" czy nie. W "fabule" owszem nie zrobiła kariery ale za rolę Peggy Bundy należy jej się wszystko - przynajmniej ja tak to widzę. Perfekcyjnie odegrana rola. Jeśli ktoś jak ja interesował się bliżej tym serialem wie, że cała kreacja Peg to wszystko stworzyła właśnie...
więcejWidzieliście ją w Sons of Anarchy ? - prawdziwa rewelacja. Nie poznałam jej w ogóle, zastanawiałam się z jakiego filmu ją znam ale wymyśliłam dopiero jak coś czytałam o "Swiecie wg Bundych" . W Sons of Anarchy gra świetnie a wygląda jeszcze lepiej - chcę tak wyglądać po 50-ce !!
Co do dziecka w tym wieku - nawet...