Katia Paliwoda 

6,5
277 ocen gry aktorskiej
Katia Paliwoda
Warszawianka spod znaku Wodnika. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu (2004 rok). Współpraca,  m.in.: Teatr Narodowy w Warszawie, Teatr Rozmaitości w Warszawie (TR), Teatr im. Słowackiego w Krakowie, Teatr im. Norwida w Jeleniej Górze, Teatr Wytwórnia w Warszawie. Stała współpraca: Teatr Polskiego Radia - od Isaury w słuchowisku "W Jezioranach" od 2004 roku. Na koncie: etiudy studenckie, teatr telewizji, fabuła. Charakter: żywiołowy,  zabarwiony dużym dystansem do siebie; ironicznie patrząca na rzeczywistość, zawzięta i zdeterminowana; posiadająca swoje zdanie, inteligentna, przenikliwa, ale też emocjonalna. W głowie: poukładane. Zalety: temperament. 
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 26 stycznia 1980

miejsce urodzenia: Warszawa, Polska

wzrost: 160 cm

W 2004 roku ukończyła wrocławską filię Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie (obecnie Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

-jedna z nielicznych wysportowanych aktorek. Trenowała karate i kalarippayattu . Obecnie trenuje capoeirę.
-gra na akordeonie

Jest beznadziejna!

użytkownik usunięty

Widziałam ją w programie Bez Tabu na www.wp.tv Porażka na całej linii. Prezentuje poziom inteligencji nie wyższy niż dobrze wszystkim znana Frytka. Może jako aktorka jest lepsza - nie wiem, nie widziałam -, ale kiedy mówi coś od siebie, to szczena opada. Szok! O_O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones