Katie Featherston

Katie Dianne Featherston

6,8
944 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Featherston

Fajna w Paranormal Activity Ładna czekam na kolejne filmy z jej udzialem:)

piotrekgostyn

Czy ja wiem, czy taka ładna... nadaje się do ról normalnej kobiety, nie jakiejś laski, bo raczej nie grzeszy urodą. Przynajmniej nie w moim guście...

cokane87

... i ma takie naturalnie grube nóżki :)))

gisby

Kiedyś chyba była pulchna. Jako dziecko .

cokane87

buzię ma nawet ładną, ale tyłek i uda dość obfite

puma

nie ma to jak problemy egzystencjalne.

Binula

Ja bardzo lubie takie panny :) Dla mnie budowe ma idealna i ma naprawde ladna twarz.

sciema4444

W 100% zgadzam się z powyższym postem :D

NikoBellic91

A ja zgadzam się z dwoma powyższymi :)

michal.2907

A ja z trzema powyższymi. ^^ No weźcie, przecież duża pupa (w sensie "nieproporcjonalności") to niezwykle kobieca fizyczna cecha kobiecej figury, tak samo jak i duży (naturalny) biust. Jedni się tym brzydzą, inni ubóstwiają.
Gdybym był wybitnie nieobiektywny, wysnułbym nawet teorię, że "prawdziwi faceci lubią właśnie takie prawdziwe kobiety", ale tego nie zrobię, bo gusta są różne. Ale ja osobiście uwielbiam. Dziecko lubi się przytulać do mamy, taty, pluszaków etc. Z wiekiem nie tracimy tej ochoty, a zmieniamy po prostu nasz cel - no koledzy, czy niechcielibyście (co najmniej! - za przeproszeniem!) wyprzytulać takiej kobietki? ;)

użytkownik usunięty
Voytash89

Ja bym chciał :P

Zgadzam się z tym że Katie jest piękna, bo jest :) A to że jest trochę przy kości to nic, przecież nie musi mieć anoreksji jak te inne .. jest Piękna, nie jest aż taka gruba, w sam raz ! :D I świetnie zagrała w PA zarówno 1 jak i w 2 :D :D Ubóstwiam ją :)

użytkownik usunięty
Voytash89

Jest piękna. Ma podwójny podbródek, okrągły, tłusty brzuszek, grube uda z cellulitem, szeroką pupę, galaretowate ramiona, pulchne boczki i wspaaniałe piersi. Nie żeby to wszystko nie pasowało :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones