Kelly McGillis

Kelly Ann McGillis

7,8
3 891 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kelly McGillis

Jak ja sie w niej kochałem za czasów "Top Gun"! Fakt,zestarzała sie fatalnie,ale nie kazdemu sie po farci trzymac urok na "stare" lata. Pomijajac, ile ja bym dał, aby być tam gdzie Cruise był w 86' :)) Uwielbiam u kobiet naturalny uwodzicielski pazur - spojrzy i już Cie ma.. Ma bardzo podobną broń do Leny Headey - obie mają(Kelly miała) to coś w oczach,co nokautowało..Bynajmniej mnie ;)

mateos8

nie znam jej historii, ale myślę, że takim brakiem dbałości o te wszystkie kobiece przymioty chciała pokazać, że jest czymś więcej niż tylko ładną buzią lub jest na tyle pogodzona ze sobą, że ma to gdzieś. Jeśli już oceniamy urodę to dla mnie wygląda dobrze, ma 60 lat i wygląda bardzo ładnie może nie w stylu pięknotki, ale czy to jej umniejsza?. Patrzcie jak ten świat jest zbudowany Tom nadal mimo 50 gra maczo, kobitka w tym wieku już roli fame fatale nie dostanie( no chyba, że jest się Faye Dunaway;)).

lila_2603

Jasne! Ja tu przyszedłem właśnie ze względu na to jak ona w młodości mnie pochłaniala, a nie po to, żeby znecac się nad jej obecnym stanem - zresztą, nawet nie byłoby nad czym, bo tak jak zauwazylas, to Kelly ma 60 lat(!), a jak wspomniałem, nie każdy jest Cruise ;)

Finalnie, Kelly jest teraz starszą Panią wyglądająca normalnie na ten wiek. Kelly jest i była bardzo dobrą aktorką... Ale też i Kelly z s80'-90' jest moją bozyszczką idealu kobiecego. I po prostu na tym się skupilem. Wszystkie inne wartości też doceniam ;) A i też czuję wielki ból za to co ją spotkało ;(

mateos8

W samo sedno. Jakbym siebie czytał. Piona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones