Kenzie Dalton

Mackenzie Abigale Dalton

7,0
13 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kenzie Dalton

Lubicie ją??
Bo ja nie...nie zan jej ale mała już mi zaszła za skórę...

Klaudiiia

Tez jej nie lubie.Cala ta agresywnosc w jej kierunku bierze sie z tad,ze tyle ludzi lubi Sophie(lacznie ze mna:P).Nie wiem jak mozna wogole porownac Sophie i Kenzie

Klaudiiia

też tego nieozumiem jak mizna je porownywac jak niebo i ziemia....nieznam osoby ktora by ja lubila ja osobiscie jej nie cierpie... nie dosc ze cala ta sprawa z sophia a druga jest sztuczna debilka co widzialam w oth glupia krowaosobiscie dalam jej 1

anusya

anusya na to jestesmy razem bo ja tez dalam jej 1:P Naprawde porownywanie ich jest dla Sophi obraza

_Mia_

dokladnie straszna obraza dla Sophi :PP Już chyba wolalabym zeby chad byl z pariska hahah to dopiero bylaby komedia...para roku normalnie by byla łahahha

anusya

Moim zdaniem jak się pobiorą to nie wytrzyma z nią Chad pewnie nawet 1 miesiąca!

Klaudiiia

Dajcie spokój! Jak możecie wystawić ocenę z powodu jej związku z Chad'em?! Są razem jakieś 1,5 roku i dajcie im już spokój. Chad nie rzucił Sophii dla niej, bo jej nawet jeszcze nie znał. I o co Wam chodzi z tym porównywaniem?! Aktorstwo? Uroda? Wiadomo, że Sophia więcej osiągnęła, a Kenzie jest ładniejsza, jak na modelkę przystało, ale żeby zaraz ją tak obrażać...?

stefcia007

Ja jej oceny nie wystawiłam chociaż zrobiłabym to z wielką chęcia ale nie wystawiłam ponieważ ona żadna aktorką nie jest więc po co?Ale jeśli dziewczyny powystawiały to ich sprawa...ja jej nie żałuje ani troche.
I Chad z pewnością rzucił Sophie dla niej bo dla kogo niby??
Tak,Sophia wiele osiągnęła i jest super aktorka a Kenzie ładniejsza??
Daj spokój,dobra mozesz miec swoje zdanie ale my tez mamy swoje...i kto tu ją obraża.Wyrazamy tylko własne zdanie na jej temat...czy ty lubisz wszystkich??Nie sądze,nie lubie jej i już.Jest sztuczna,wychudzona i moze ma cukierkową twarz ale nie zachwyca uroda.
Sorry ze sie tak rozpisałam ale jak mam cos do powiedzenia to musze napisac:)

stefcia007

Ej no jak on jej nie znał ?
Pomysl logicznie . Oni się poznali na planie drugiego sezonu i wtedy zaczęły się kłopoty chada i sophi .

Klaudiiia

Co ?
Jak nie znałą ?
Ona z Chadme poznała się na planie OTH w drugim sezonie .
A z tego co mi wiadomo pod koniec kręcenia zdjęc do 2 seszonu
Chad zerwał z Sophią .
Posżło o zdradę , ale on pewnie już wczesaniej był zainteresowany Kenzie .
Nie wierze, ze nie jest ona winna .
Na pewno w jakimś stopniu jest .
I ja jej nie lubię .
I w ogole Sophia jest o wiele ładniejsza, nie ma porówanania ; /

wise_idiot

wogole tej nie mozna porownywac z Sophia. Sophia jest najladniejsza az zal mi Chada ze byl taki glupi i ja zdradzil;/

Sachi

Czy to takie ważne kto z kim jest kto kogo zdradził i kogo rzucił? To jest ich prywatna sprawa,a tak na marginesie to nie ma takiego słowa jak "wogóle" ewentualnie "w ogóle" :P

Poison_Girl

Też jej za bardzo nie lubię:PP
W sumie jej nie znam ale własne zdanie moge miec...prawda ze to ich prywatna sprawa ale chyba po to są ludzie słwani i my zeby komentowac zycie gwiazd.

AmiRaDaRk

To przez nią Chad rzucił Sophię i jej za to nie nawidzę. Chad i Sophia wyglądali ze sobą tak uroczo... A ta wygląda jak mała gówniara, jeszcze ten jej uśmiech, bleeeee

Peyton_9

nio brr jak widze ta jej slodka minka to mnie sie na żygi zbiera... w gołe jakaś taka nijaka... i dziwna... brrr nie kumiem Chada:( A mógł mieć wszystko z Sophią :(:(:( wrrr ale jej nie cierpiem(Kenzie) normalnei glowe w kiblu spuści.ć jej

Klaudiiia

RETY, WIDZĘ, ŻE TU TAK NAPRAWDĘ OBEZNANIE SŁABIUTKIE JEST, A WSZYSTKIE KOMENTARZE, TO PŁYNĄ Z POD RĄK FANEK SOPHI. NO WIĘC DO WAS KIERUJE TEGO KOMENTA...

SOPHIA I KENZIE ŻYJĄ W ZGODZIE. A CHAD POZNAŁ KENZIE NA PLANIE TRZECIEGO, A NIE DRUGIEGO SEZONU ONE TREE HILL, CZYLI PO TYM JAK SOPHIA ZŁOŻYŁA DO SĄDU DOKUMENTY O ANULOWANIE MAŁŻEŃSTWA. CO WIĘCEJ HILARIE BURTON PRZYJAŹNI SIĘ Z KENZIE. TAK SIĘ ZŁOŻYŁO, ŻE KILKA RAZY ROZMAWIAŁAM NA MYSPACE ZE WSZYSTKIMI ZAMIESZANYMI (CHAD - skasował myspace, ale dużo się od niego dowiedziałam, KENZIE, SOPHIA I HILARIE). CO WIĘCEJ SOPHIA MA KENZIE W ULUBIONYCH.

TOP ZNAJOMYCH SOPHI WYGLĄDAŁO TAK: Hilarie Burton, (tutaj był Chad), Adam Brody (i love that guy;p), Rachel Bilson (and her too^^), Tyler Hilton, Kenzie Dalton, następnie dwa myspace o oth.

TOP ZNAJOMYCH CHAD'A: Kenzie Dalton, Hilarie Butron, Sophia Bush, Rachel Bilson.

TOP ZNAJOMYCH HILARIE (dla zainteresowanych ^^): Sophia Bush, Kenzie Dalton, Rachel Bilson, Adam Brody

PONADTO CHAD PISAŁ NA SWOIM BLOGU O RELACJACH KENZIE I SOPHII. MÓWIŁ, ŻE NIE SA PRZYJACIÓŁKAMI, ALE ICH KONTAKTY SĄ BARDZO DOBRE I PROSIŁ O NIEPORÓWNYWANIE SOPHI I KENZIE, BO TO DOŚĆ IRYTUJĄCE. JEŻELI CHODZI O KONTAKTY SOPHI I CHAD'A TO WYGLĄDĄŁY NA DOBRE - OBOJE KOMENTOWALI SWOJE ZDJĘCIA I ŻARTOWALI W KOMENTARZACH.

MYŚLĘ, ŻE SKORO SPRAWY UKŁADAJĄ SIĘ POMIĘDZY NIMI DOBRZE TO MOŻE CZAS ZAKOŃCZYĆ TE BEZSĘSOWNE BATOWANIE KENZIE? PISAŁAM Z NIĄ I JEST NAPRAWDĘ SYMPATYCZNĄ I ZABAWNĄ DZIEWCZYNĄ. NIE ZNAM JEJ DOBRZE, NIE, OCZYWIŚCIE, ŻE NIE, ALE MAM JAKIEŚ TAM POJĘCIE I UWAŻAM, ŻE NIE ZASŁUŻYŁA NA TAKIE OBELGI, TYLKO DLATEGO, ŻE KOCHA CHAD'A.

ZASTANÓWCIE SIĘ NAD SWOIM, PRZYZNAM DOŚĆ GŁUPIM, ZDANIEM.


PEACE.

użytkownik usunięty
stefcia007

Ja tam nie przepadam za Kenzie, ma taki sztuczny uśmiech, ale... to przecież wybranka Chada. Mam nadzieję, że oni się kochają i dla tego są ze sobą. Życzę im powodzenia choć Chad i Sophia zawsze wydawali mi się za taką udaną parę, a tu nagle on jest z inną. Wielka szkoda.
Hej Sefcio mam do ciebie pytanie jaką nazwe ma blog Chada? Chciałabym zobaczyć co tam pisze :) I jeszcze czy można zagadać do aktorów z OTH-a tak po prostu i oni odpowiedzą? Bardzo mnie to ciekawi. Powiedz co jeszcze mówili. I sorry, że jestem taka wścibska zazwyczaj się inaczej zachowuje ale to mój ulubiony serial :P

użytkownik usunięty

Aaa i jeszcze jedno pytanko czy profil (bo znalazłam tą stronę) chada o ten http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendID=574592 1 jest naprawdę jego czy to jest jakoś sprawdzone???

Jeśli przeczytałaś uważnie mój komentarz, to wiesz, że Chad skasował swoje myspace. Myspace Sophi to myspace.com/sophiabush i tylko Ci, którzy są w jej top friends są prawdziwi. Chad'a ani Kenzie już w nich nie ma, a ona zamieściła bulletin, że oboje skasowali myspace. Myspace Hilarie to tp://www.myspace.com/hilburton . Bethanie ma oficjalne myspace, ale nie jest ono używane, chyba od jakiegoś roku, więc... Tak, odpowiadają :). Chad i Kenzie też zawsze odpisywali. Tzn, nie wiem, czy zawsze, może ja miałam po prostu szczęście :). Stephen Colletti, też odpowiada na pytania. Wszyscy są bardzo uprzejmi i pomocni. Wiadomo, że czasami odpowiadają z opóźnieniem, ale uważam, że to akurat można im wybaczyć. Nie, ten link, który podałaś, to nie jest link myspace Chad'a. Sophia zasugerowała, że obecnie nie posiada, on żadnego konta na myspace.com

użytkownik usunięty
stefcia007

Dziękuje :) Jesteś wspaniała OTH to mój ulubiony serial dzięki tobie być może pogadam z moimi ulubionymi aktorami :)

nie ma za co, to też i mój ulubiony serial i pamiętam podekscytowanie, jak chad, hilarie, czy sophia odpisują ;).

użytkownik usunięty
stefcia007

Eee, mam jeszcze pytanko :) Po jakim czasie ci odpisano i czy te adresy, które mi podałaś są jakoś potwierdzone tnz. to jest pewne, że to oni. Bo zauważyłam, że wiele osób się podszywa. Rozmawiałaś z nimi tak po prostu o codziennych sprawach i na luzie? Z góry dziękuję za odpoweidzi :P

Adres Sophii jest jak nabardziej prawdziwy - to jej oficjalna strona. Zamieszcza na nim prywatne zdjęcia itp. A reszte mam właśnie z jej znajomych, zawsze po tym poznaje, że są prawdziwi. Rzecywiście jest dużo pozerów. Tak, rozmawiałam o różnych rzeczach, ale najczęściej zaczynałam od ich filmów. Sophia odpisuje najszybciej, bo na myspace jest w zasadzie codziennie ;).

użytkownik usunięty
stefcia007

Dzięki :) Mogę Cię dodać do ulubionych użytkowników? Bardzo mi pomogłaś :)

Oczywiście, miło mi ;).

stefcia007

LMAO!
Dawno takiej ilości bzdur nie czytała, to raczej ty masz bardzo małe pojęcie.

Gdyby ktoś z obsady miał oficjalny MySpace powiedzieli by o tym osobiście, zazwyczaj linki do oficjalnych MS są podawane przez aktorów.
Prawdą jest, ze Kenzie miała MySpace ale je skasowała ponieważ prywatne zdjęcia które dała zostały rozpowszechnione w internecie.

Sophia nie ma dobrych stosunków z C i K, na planie stara się ich unikać, praktycznie z Chadem nie maja wspólnych scen co dobrze było widać w 4 sezonie, statyści którzy tam pracują potwierdzili takie informacje.

Nie chce być nie miła,, ale informacje od statystów, fanów jak i mieszkańców Wilmington są wiarygodniejszy o tych z MySpace.

fuckingtear

hahahahaha.

lepiej wejdź na myspace sophi i się sama przekonaj. myślę, że po prostu nie umiesz ^^

a dla zianteresowanych zamieszczam prześliczne zdjęcia z myspace sophi (myspace.com/sophiabush) :)


http://smg.photobucket.com/albums/v248/stefcia007/?action=view&current=l_4d6655e 0561cce741fcecb6f6f30d839.png

http://smg.photobucket.com/albums/v248/stefcia007/?action=view&current=l_edbd801 78d33859f62c12a0d74f2a395.png

http://smg.photobucket.com/albums/v248/stefcia007/?action=view&current=l_39e02af 6d9c1530ce0d6cf09a70f4287.png

http://smg.photobucket.com/albums/v248/stefcia007/?action=view&current=l_095ff96 69dc6e1f42de7032d462999a7.png

http://smg.photobucket.com/albums/v248/stefcia007/?action=view&current=l_604c7ce 95c14e745a67ddd963f77935d.png

http://smg.photobucket.com/albums/v248/stefcia007/?action=view&current=l_8860be1 46c0f0d440777896006c6e7d4.png

http://smg.photobucket.com/albums/v248/stefcia007/?action=view&current=l_b0f3dc7 caa6adaecc111cccf2a1a0f70.png

http://smg.photobucket.com/albums/v248/stefcia007/?action=view&current=l_ea82741 38d4b66c1f45af76296ece3fa.png


a co do ciebie fuckingtear, to oczywiście, że masz prawo do własnego zdania, ale następnym razem nie będę nawet zawracała sobie głowy czytaniem głupich komentarzy tego typu.


a i sorka wszystkim, których denerwuje, że zrobił się tu taki offtopic, ale jestem z natury zaborcza :).

stefcia007

Oh kochana umiem, nawet potrafię założyć konto =)

Co mi po tym, że tam wejdę ? Ktoś mi napisze, że to ona ? LOL To żaden dowód, nie uwierzę dopóki tego od niej nie usłyszę.
Poza tym ta cała przyjaźń z Chadem utrzymuje mnie w przekonaniu, że to pozerka (ja mam swoje źródła na ten temat tak jak ty i wierze w te informacje)

Ok nevermind, obie mamy różne zdanie więc nie ma sensu sie kłócić bo i tak to nic nie da, right ? :)

btw. te zdjęcia nie powinny być tutaj zamieszczane bo są prywatne!


A ja już stąd znikam.




fuckingtear

dlatego podałam adres źródła.

możesz nie wierzyć, ja nie ufam pozerom, ale wiem kto jest prawdziwy, a kto nie.

stefcia007

Nie ważne czy podałaś źródło, skoro Sophia "dała" je na swoim prywatnym MySpace to znaczy, że tylko jej znajomi powinni je mieć.

Ja to doskonale rozumiem, nie ciągnijmy już tego =)




fuckingtear

to nie jest z jej prywatnego myspace, tylko z oficjalnego ;]

użytkownik usunięty
stefcia007

Hej, Stefcia, może podasz mi swojego emaila to sobie pogadamy o tych myspace zamiast tu na forum?

spoko: stefcia007@autograf.pl

użytkownik usunięty
stefcia007

Hejcia! Napisałam cie emaila ale zapomniałam o jednym, a mianowicie podaj mi swoje myspace :P

hey, zaraz odpisze na maila, a moje myspace to: myspace.com/joannastefanska :)

stefcia007

Buuu ale tu afera sie zrobila :P hihi :P:P Ej bo ja mam Qestion :P:p Jakbym chciala napisac do Spohi to co tam napisać w pierwszej wiadomosci?? chodzi mi o tak mniej wiecej

Klaudia_9

Hihi a ja cos znaazłam :P
Sophia Bush Crushed by Chad Michael Murray and Kenzie Dalton Affair.


The One Tree Hill Triangle of Sophia Bush, Chad Michael Murray and 18-year old High School senior Kenzie Dalton is bad enough on set, but in the real life of Sophia the whole affair has crushed the beautiful star, Life & Style Weekly will report in this week's edition.

The fact that her ex-hubby is already engaged to be married to Kenzie has raised more than a few eyebrows.

Sophia Bush is devastated that her co-star and ex-husband, Chad Michael Murray, has already popped the question to One Tree Hill extra Kenzie Dalton.

?The fact that he is getting engaged so quickly is like a slap in the face, but it makes her realize that she should try to leave the past behind her,? says an insider. ?She?s putting on a brave face and trying to hide how she?s feeling from the cast and crew.?

In a cruel twist of fate, Sophia, 23, who split from Chad, 24, in September, is having to relive their romance in front of the cameras.

On an April 5 episode, her character thinks she?s getting a marriage proposal from Chad?s.

Sophia suspects that Kenzie?s in for trouble of her own with the actor. When the 18-year-old high school student and Chad first began dating, just after she appeared on the WB hit, Sophia called Kenzie in an ?attempt to be friendly,? according to another friend. ?Be careful,? Sophia warned her.

dla niewtajemniczonych [;->] <jc to nie ja tlumaczylam:P>


Sophia Bush zdruzgotana całą aferą z Chadem i Kenzie.

Sophia Bush jest wyniszczona tym, że jej były mąż, Chad Michael Murray, oświadczył się od razu Kenzie Dalton.

"Fakt, że zaręczył się tak szybko to jak uderzenie w twarz, ale przez to zrozumiała, że powinna zostawić przeszłość za sobą," mówi przyjaciel. "Jest dzielna i stara się ukryć swe uczucia przed ekipą i aktorami OTH.";

To podły zbieg losu, że Sophia, 23, która rozstała się z Chadem, 24, we wrześniu, musi ponownie przeżywać ten romans przed kamerami (B/L).

W odcinku z 5 kwietnia, jej bohaterka myśli, że otrzymuje małżeńską propozycję od bohatera, granego przez Chada.

Sophia podejrzewa, że Kenzie będzie mieć podobne problemy co ona z Chadem. Kiedy Kenzie zaczęła się spotykać Chadem, po występie w OTH, Sophia wydawała się być do niej nastawiona przyjaźnie. "Bądź ostrożna", ostrzegła ją.

i one po tym maja byc w przyjaznych stosunkach?? Jakbym byla Spohia to bymchyba byla zdruzgotana :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones