Kevin Spacey

Kevin Spacey Fowler

8,8
82 163 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Spacey

Kręcą cię młodzi chłopcy? 14 lat to jeszcze dziecko, zagalopowałeś się stary. Mam wrażenie, że w wielu przypadkach jednak dopiąłeś swego i zrujnowałeś psychikę wielu młodym mężczyznom, wszystkiego pewnie wkrótce się dowiemy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Aldaron87

Problem w tym, że on molestował tego chłopaka gdy miał 26 lat...

Nabukadnezar

cóż wyżej napisałeś co innego.... ;-)

Aldaron87

Dobrze napisał, ty źle zrozumiałeś.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Aldaron87

Odpowiedź na poziomie, ale szczerze to mnie na przykład zakuła godność. To trochę straszne kiedy mimo pięćdziesięciu lat walki o równe prawa wciąż znajdują się pustacy tacy jak ty, którzy na przykładzie jednego przedstawiciela danej grupy oceniają ją w całości.

13Gniewny

A niby w którym aspekcie życia w Polsce, tej przecież katolicko-ksenofobicznej, homoseksualiści nie mają równych praw? Widziałeś, żeby publiczne autobusy miały wydzielone części dla homo? Tylko nie wspominaj mi o "małżeństwach" dewiantów, zabijesz mnie śmiechem, bo czegoś takiego nie było, nie ma i nie będzie. Czy tak chętnie powtórzyłbyś swoje słowa, że "wciąż znajdują się pustacy (...) którzy na przykładzie jednego przedstawiciela danej grupy oceniają ją w całości", gdyby chodziło tu o księży katolickich? Hollywood to jedna lewacka ruja i porubstwo, taki żydowski dark-room, który czasem wypuści jakiś dobry film.

JackHolborn

Nic dodać nic ująć.

JackHolborn

1. Tak, chętnie powtórzyłbym swoje słowa gdyby chodziło o księży pedofili.
2. Chodzi mi tu o prawo do równego traktowania, bo jakoś nie widzę, żeby na forum o Harveyu Weinsteinie wypowiadało się gejowskie lobby Filmwebu i gadało, że "no tak, niestety podstarzali heterycy mają takie skłonności"
3. A małżeństwa "dewiantów", czy tego chcesz, czy nie, istnieją. Mogą ci się nie podobać, trudno, możesz uważać je za sprzeczne z instytucją małżeństwa, ale za granicą są prawnie uznawane za małżeństwo - takie samo jak heteroseksualne. Mam nadzieję, że dostarczyłem ci trochę śmiechu (może nie aż tyle, żeby cię od razu zabijać), tak jak ty dostarczyłeś mi swoim wykorzystaniem słowa "dewianci" i dowaleniem jeszcze do dyskusji Żydów, bo tylko ich tutaj brakowało.

13Gniewny

"Małżeństwa" dewiantów na postępowym, upadającym Zachodzie istnieją, ale w podobnym znaczeniu, jak marchewka jest tam oficjalnie owocem, zaś ślimak rybą. Dlaczego? Ponieważ przyjęcie takiej sztucznej kategoryzacji jest na rękę producentom ślimaków i dżemu marchwiowego. Wmówienie milionom, że dwie osoby tej samej płci to małżeństwo jest z kolei na rękę lewicowym inżynierom społecznym pragnącym wywrócić zastany porządek społeczny (przede wszystkim paradygmat chrześcijański panujący w tzw. cywilizowanym świecie) do góry nogami.
To, że uważasz, iż o Żydach tylko dobrze to już nie mój problem.
Niespecjalnie dostarczyłeś mi powodów do śmiechu, bo powtarzasz wyuczone slogany wyczytane gdzieś po Internetach i przykro obserwować kolejną osobę przez nich zaczarowaną, zwłaszcza, że ponoć chętnie powtórzyłbyś swoje słowa o wszystkich księżach, gdyby pedofilii dopuścił się tylko jeden z nich. 1 ksiądz na 22 tysiące wszystkich w Polsce.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Aldaron87

Widać musisz znać ponad połowę podstarzałych "pedziów" świata. Uważaj, żeby policja nie zainteresowała się waszym "balansowaniem" na granicy pedofilii. ;D

Nabukadnezar

A On miał w zamiarach niszczyć im psychikę? I są jakieś doniesienia że zrobił coś takiego z innymi dzieciakami?

Nabukadnezar

Przede wszystkim nie wiemy czy molestował. Nawet jeśli się na niego położył to przecież nie oznacza, że molestował. Zachował się po prostu niestosownie. Nie popadajmy w szaleństwo z tymi molestowaniami bo niedługo poklepanie po ramieniu będzie uznawane za "molestowanie", wystarczy że "ofiara" powie że było to poklepanie "z podtekstem" i kolejna afera gotowa, kolejna kariera zniszczona. Patologia.

Nabukadnezar

14 lat to już młodzież, tacy już palą papierosy, piją alkohol, a nawet zażywają narkotyki, a w brazylijskich fawelach zdarza się takim nawet mordować innych. Nie popieram oczywiście molestowania, ale Spacey nie jest pedofilem, może co najwyżej "młodzieżo-filem", czy efebo-filem?

CorporalHicks

Wszystko co wymieniłeś w tak młodym wieku to patologia, wtedy kształtuje się dopiero umysł człowieka, zaczyna się ustalać hierarchia wartości i ten proces nie może być zaburzony tak drastycznymi przeżyciami. Oczywiście pojawiają się pierwsze symptomy zainteresowań seksualnych ale żeby się w pełni ukształtować i być gotowym na inicjację to potrzeba jeszcze kilka lat. Nie powinno się to odbyć wcześniej niż w wieku 16-17 lat.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
JackHolborn

Poglądy polityczne w tym miejscu raczej mają mniejsze znaczenie aniżeli poczucie normalności. W naszym środowisku normalność to mama i tata, obecnie po rozwodzie, którzy nas wychowują, czasem są to dziadkowie, czasem rodzina bliższa i dalsza rodzina. Dzieci w związku homoseksualnym to odstępstwo od przyjętych norm, zwykle jak każde inne budzące niechęć, odrazę czasem agresję. Dzieci dorastają i dojrzewają na zasadzie przykładu, który idzie w linii prostej od rodziców, zaburzenie tego procesu powoduje w przyszłości problemy ze zidentyfikowaniem siebie, znalezieniem swojej tożsamości, poczucie odrzucenia i alienacja od społeczeństwa, które w zdecydowanej większości wychowywało się normalnie . Oczywiście pisząc normalnie mam na myśli także brak problemów z uzależnieniami, przemocą czy innymi patologiami.
Jeśli ktoś ma ochotę być gejem, bi czy innym transgenderowcem to proszę bardzo, w żadnym razie nie neguję tego. Istnieje masa różnych zboczeń, dewiacji i fetyszy, każdy jest inny i to też nas determinuje jako ludzi. Jednak kategorycznie jestem przeciw jakiejkolwiek formie ingerencji w życie seksualne osób poniżej 16-18 roku życia. Plastyczne umysły młodych osób potrzebują czasu, odpowiedniego momentu i odpowiedniego partnera aby przejść przez ten proces w odpowiedni sposób.

Nabukadnezar

Masz u mnie piwo, choćby wirtualne:-)

Nabukadnezar

To słowa oparte na oficjalnej decyzji sądu w tej sprawie,czy na tym, co przeczytałeś w mediach?

_wilczur_

Nie ma to znaczenia. Ważne, że coś jednak było na rzeczy.

Nabukadnezar

Lepiej poczekać kiedy cala sprawa się wyjaśni lub pojawią się konkretniejsze dowody albo po prostu więcej informacji, jak w wypadku sprawy Polańskiego, niż palić kogoś zawczasu na stosie. Chociaż też mi sie wydaje, że jest to kolejny zepsuty "gwiazdor" z podwójną moralnością. Szkoda tylko, że "House of Cards" na tym ucierpiało.

_wilczur_

Dokładnie, zobaczymy jak sprawa dalej się potoczy ale nawet jeśli zostanie uniewinniony z zarzucanych mu czynów to i tak stosowny niesmak pozostanie. Wiemy jak działają sądy, nie tylko w Polsce ale i na całym świecie, bogaci i znani mogą zdecydowanie więcej, nawet uchronić się przed sprawiedliwością.

Nabukadnezar

Jakiś typ powiedział, że 30 lat temu jak był nastolatkiem Kevin się na nim położył po pijaku i tyle. To nie stanowi nawet czynu zabronionego, a jedynie niestosowny. Nie wiemy jednak czy miał w ogóle miejsce.

Jaką masz podstawę do takich skrajnych wniosków?

Kevin #1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones