KiKi Layne

Kiandra Layne

6,9
2 898 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby KiKi Layne

W "Gdyby ulica Beale umiała mówić" miała dość wymagającą rolę do zagrania, która wypadła jej niestety kiepsko. Nie wiem, ja jakoś nie widzę (przynajmniej na razie) materiału na wielką aktorkę.

waldyga

Mnie też się jakoś nie podobała w tym filmie, ale cóż... to był jej debiut. Możliwe, że kolejne jej role będą lepsze. Ciekawe jak w tym krótkim metrażu od Guadagnino sobie poradzi.

kryst007

Śmieszą mnie wasze komentarze o tej aktorce według mnie zagrała bardzo dobrze.Dla polskich widzów taki Frycz żuci paroma przekleństwami w ślepnąc od świateł to jusz jest wybitnym aktorem więc nie wypowiadajcie się o zagranicznych aktorach i aktorkach bo w Polsce ma my totalne szambo a nie gwiazdy np stuhr,karolak,szyc i wielu innych beznadziejnych celebrytów.W Polsce nie ma na wet dobrych filmów tylko totalne gówno.

Patryk_Ciazkowski

To, że jakoś nie powaliła mną jej rola nie znaczy, że jestem już jakimś wielbicielem Karolaka. W mojej opinii Layne po prostu wypadła strasznie teatralnie i manierycznie. Nie wiem czy to jest jej wina, czy może Jenkins jakoś niewłasciwie ją poprowadził, więc nie skreślam aktorki na starcie.

Akurat oglądam masę filmów - i to zarówno tych europejskich, jak i oscarowych, więc potrafię ocenić taki element jak aktorstwo.

Patryk_Ciazkowski

"Żuci", "jusz" i Ty śmiesz kogokolwiek krytykować? :D

kryst007

no cóż, ale jest śliczna :)

Gertan

Prawda. Wcześniejszych z nią nie widziałem, ale w Old Guard całkiem spoko.

Gertan

Zgadzam się bardzo ładna ;)

waldyga

To młodziutka aktorka, a nie zaczęła grać od dziecka. Dopiero zdobywa doświadczenie zawodowe. Podejrzewam, że jej gra aktorska będzie coraz lepsza, z każdą rolą.

waldyga

Wypadła kiepsko?... Absolutnie nie trafione stwierdzenie. Zagrała znakomicie! A Ty jesteś... No właśnie. Chyba już wszyscy wiemy k i m jesteś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones