Kimberly Williams-Paisley

Kimberly Payne Williams

7,0
1 713 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kimberly Williams-Paisley

Jej siostra Ashley Williams jest ładniejsza ..

nanamon

Czy ja wiem ... Moim zdaniem to Kimberly jest ładniejsza. ; pp

nanamon

Także uważam, że Kimberly jest ładniejsza, chociaż różni ich dobre 7 lat <chyba>, więc nie powinno się tak porównywac. Lata robią swoje...
Pozdrawiam :D

_Olinka_

Ashley jest młodsza dlatego ładniejsza. Gdyby KimBrerlly miała tyle lat co Ashley byłaby nawet ładniejsza.

__Cleo Sertortii13

Tak o tym samym pomyślałam .

nanamon

"Jej siostra Ashley Williams jest ładniejsza .. "

A w życiu! Rozumiem, że każdy ma inne poczucie piękna, ale w tym wypadku należy dostrzec, że Kim jest o wieeele ładniejsza od Ashley. Jak dla mnie Kim jest ideałem kobiety. Aby nie spamować w kilku tematach dodam, że jest świetną aktorką!

nanamon

czy ja wiem,każdy lubi co innego

nanamon

Mnie też bardziej się Kim podoba, ale choć jest ładna to mnie osobiście nie podoba się ta amerykańska szczęka, Courtney Thorn-Smith też ma taką szczękę jak Ridge z Mody na sukces :D gdyby nie to to obie byłyby bardzo ładne.
W USA to chyba norma, bo w niemalże każdym serialu można dostrzec taki typ urody. Marcia Cross czy Nicolette Sheridan piękne kobiety i także szpeci je ta kwadratowa twarz.
Co nie znaczy, że ich nie lubię czy coś w tym stylu, po prostu gdyby nie miały takiej szczęki to byłyby zjawiskowo piękne. :)
A jeśli chodzi o Ashley to jak dla mnie nie ma biustu i ma zbyt masywne ramiona, może w siatkę grała albo podnosiła ciężary? Nie wiem, bo nie jestem jej fanką i wg mnie nie dorównuje urodą siostrze. Ale wygląda na sympatyczną ;)

nanamon

Ja też myślę, ze Kim jest ładniejsza... w Ashley coś mi przeszkadza...sama nie wiem..po prostu nie podoba mi się

nanamon

no proszę.. bez jaj..

nanamon

Kimberly jest ładniejsza choć Ashley też lubię zwłaszcza w HIMYM

nanamon

Moim zdaniem Kimberly jest ładniejsza ale to moje zdanie poprostu Ashley jest bardziej cukierkowa na twarzy i jest takim typem bardziej cukierkowym ja wole Kim.

nanamon

dla mnie Ashley wygląda jak wiewiórka ;/
https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/static.screenweek.it/2009/8/5/Alvin-and-the-C hipmunks-The-Squeakquel-16_mid.jpg?1249472544

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones