Kinga Preis

7,7
27 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kinga Preis

Kinga Preis to aktorka która powiela jeden wzorzec w kazdym filmie. Zawsze ( no moze prawie zawsze ) gra kobiety z jakims problemem, powtarza te same miny, gra to samo w kazdym filmie.

Zandarm

Fakt, jest zupełnie nieciekawa, trafiłam na jej stronę, bo akurat dzisiaj jest nadawany w telewiji "Dom zły", ale normalnie w ogóle o niej nie myślę. Ale zauważyłam coś innego - koledzy ze środowiska bardzo ją chwalą i dziwią się, że ona nie może zrobić jakiejś większej kariery. Może prywatnie daje się lubić?

kociara_4

Może trzeba ją jeszcze zobaczyć w teatrze i odnieść jej warsztat do koleżanek z jej pokolenia. Janda, uznawana za największą polską aktorkę też gra jednym schematem.

museeater

Ale Janda jest daremna i beznadziejna.

Dadan

Janda używa kremu na zmarszczki i dlatego jest wielka, ha, ha, ha.

kociara_4

wypiekniala, juz zjawiskowo wygladala w Domy zlym. A nigdy nie przypuszczalem ze moge powiedziec ze jest ladna :)

Zandarm

Już myślałam, że jestem jedyna, która sądzi, że ta aktorka "gra" ciągle tak samo. Identycznie w każdym filmie (przynajmniej w tych, których widziałam). Jak ktoś gra tak samo znaczy to, że jest kiepskim aktorem. Nie pisząc o tym, że strasznie irytuje mnie jej głos i mimika. Gdy ją widzę gdziekolwiek od razu przełączam kanał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones