Kinga Preis

7,7
27 353 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kinga Preis

szkoda że tak mało tu tematów i niewiele ocen,
aktorka znakomita ale skoro nie gra w reklamach i serialach to w Polsce wielkiego uznania nie ma, gdyby chociaż w "M jak Miłość" była albo w tańcu z gwiazdami to wtedy co innego

dla mnie jest to jedna z najlepszych polskich aktorek, rola w "To,ja złodziej " genialna, w "Statystach" również, a co ja będę pisać w każdej jest super

Kami122

niestety trzeba się zgodzić z tym, ze dzisiejszą polularnością rządzą media, wulgarość, sceniczna krzykliwość i takie bzdety jak "taniec- na lodzi/z gwiazdami, czy inne polsatowe gów**
Dzisiejsza telewizja promując coś takiego jak kasię cichopek, czy braci mroczków- nie docenia - i w ogóle nie mówi o prawdziwych Aktorach, którzy swoją osobowością lśnią na ekranach.
Nie grają oni w reklamach proszków do prania, nie tańczą w roli gwiaz, walczą o brylantowy mikrofon - a jednak- są!
Ludzie przyzwyczajeni do serialowych "dziełach" typu "m jak m..." czy "samo zycie", może o nich wcale nie wiedzą, ale to własnie są prawdziwe Gwiazdy!
Kinga Preis jest w moim mniemaniu własnie taką Gwiazdą!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones