Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
34 476 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst

nie jest jakąś idealną pięknością , ale sprawia sympatyczne wrażenie. Trudno nazwać ją też świetną aktorką- większość jej filmów jest raczej słaba. W sumie tylko "Wywiad z wampirem" i "Fakty i akty" w których jeszcze grała dziecko, i ostatnio, "Zakochany bez pamięci" należą do ambitniejszego repertuaru. Ja jednak lubię ją do tego stopnia, że jestem w stanie obejrzeć każdą głupotę w stylu "Get over it" , "Bring it on" czy "Wimbledon" byleby się na nią popatrzeć (choć na spidermanie i na uśmiechu mony lisy nie byłem w stanie wytrzymać). Podoba mi się jej wizerunek słodkiej dziewczyny z sąsiedztwa- jest przeciwieństwem plastikowych, idealnych do bólu, sukowatych piękności w stylu A. Jolie. Ale uroda to już rzecz gustu. A co do jej aktorstwa...cóż, przykład Julii Roberts i Rene Zelweger pokazuje, że można być niezbyt ładnym i nawet niezbyt utalentowanym, a jednak zrobić zawrotną karierę. Mam nadzieję, że ślicznej Kirsten Dunst też się to uda.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

zgadzam sie z tobą w 100% z nią stosuje się zasade 3xZ
zapiąć, zalogować, zapłodnić :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones