Klaudia Kąca

Klaudia Kąca Jasic

5,4
50 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Klaudia Kąca

w Essential Killing mało kto przyjąłby taką rolę.

qgrudziaz

zgadzam sie w 100%. Ode mnie ma 8 dziewczyna.

qgrudziaz

Hm, czy ja wiem... Weź poprawkę na to, że był to Vincent Gallo. Ja bym dopłaciła żeby tam zagrać ;))

Revenga

;] a jak by Cię pokąsał?

endriu3

dziękuję wszystkim za pochlebne słowa, to była bardzo trudna rola i nawet Vincet Gallo nie sprawił że była przyjemna... pozdrawiam! Klaudia Kąca

klaudiakaca

a to ci dopiero

klaudiakaca

powiedz klaudia lepiej w jaki sposob trafiłaś na tę rolę? jesli Ty - to Ty...?
a najlepsze jest to , ze jestes dobra aktorka teatralną ale i tak Cyc robi karierę ;]

endriu3

ja to ja ;) a trafiłam przez mojego synka tak naprawdę... potrzebowali aktorki, która karmi piersią swoje dziecko... no i zagralismy w dwójkę...

klaudiakaca

pierwszy raz widzę by aktor wypowiadał się na własnym profilu.pochwalam i pozdrawiam :)

Flav

jesli nie jest zmanierowany - to dlaczego nie?

Flav

miło mi Flav, pozdrawiam, jeśli ktoś inny o mnie pisze, to czemu nie mogę sama?

klaudiakaca

Klaudio, gdzie była kręcona scena w której grałaś?
I dlaczego Twoja bohaterka traci przytomność??

Lukhasz

Witaj Lukhasz, scena była kręcona pod Warszawą w jakimś lesie, nawet nie wiem jaka to miejscowość, wywieźli mnie tam na plan w mega zaśnieżony teren i kręciliśmy. Dlaczego moja bohatreka traci przytomność? po prostu była duszona i w zamyśle, miała być "niechcący" zabita. Pozdrawiam

qgrudziaz

Ja również się zgadzam - mega trudna rola! Pani Klaudia jest świetna. Wszędzie się odnajdzie i w komedii i w dramacie, w teatrze i filmie. Gratuluję talentu!

skalaX

Dziękuję SkalaX! Z ciekawości zapytam, gdzieś jeszcze byłam oglądana przez Ciebie??

klaudiakaca

W teatrze Polskim, w serialach, we wspomnianym filmie, w życiu:):):) Mam całą ścianę w Twoich zdjęciach:):):) taki żarcik:)

skalaX

:) miło mi w takim razie! pozdrawiam

klaudiakaca

juupi - dzisiaj w TV Cie ogladam!

endriu3

Biuścik super choć teraz pewnie już nie jest tak bogato. Świetnie zagrane.

scypion1

Dzięki :) pozdrawiam ciepło!

klaudiakaca

Klaudia dobre rolę masz też w serialach szczególnie tych rozrywkowych jak w Kiepskich

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones