Kobe Bryant

Kobe Bean Bryant

8,0
141 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Kobe Bryant

lubie go jako gracza ! bo na zywo niewiem jaki jest ale mysle ze jest bardzo odpowiedzialny z tego co byla afera o molestowanie jakies malolatej (to ona sama sprowokowala go zeby weszli do pokoju mimo ze nic tam nie robili i jak wyszla to juz zrobila afere ze ja molestowal...eh!) ja tam go bede lubic :) Ko8b24 the 2nd Jordan!


Kobe Rule!

Martys

Jak rozumiem siedział Pan pod łóżkiem w tym pokoju w którym oni nic nie robili i stąd pańska wiedza na temat przebiegu tamtego spotkania.
Co prawda Kobe Bryant w specjalnym oświadczeniu przepraszał "Przepraszam za moje zachowanie tamtej nocy i o konsekwencje jakie to za sobą pociągnęło - dla tej kobiety, jej rodziny i wszystkich mieszkańców Rocky Mountain. Mogę sobie tylko próbować wyobrazić ból przez jaki musiała przejść [kobieta -red.]. Choć nadal uważam, że nasze zbliżenie miało charakter dobrowolny, to rozumiem, że z jej strony mogło to wyglądać trochę inaczej, niż z mojej"
ale ja jednak wierzę w pańską relację wg. której siedzieli w pokoju i nic tam nie robili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones