Czytając niektóre wypowiedzi pełne zachwytu nad tym dzieciakiem myślałem,że piszemy o zupełnie innych osobach,a jednak...Kodi gra fatalnie.Widziałem go w 3 filmach,zawsze to samo: stremowany dzieciak ,jakby przed chwilą przyprowadziła go mamusia na zdjęcia próbne reklamy jogurtu czy gumy do żucia. I takiego dzieciaka...
więcejNigdy do tej pory żaden aktor nie przeszkadzał i denerwował mnie tak mocno. Być może wg osób profesjonalnie zajmujących się kinem jest talentem i budzi zachwyt. We mnie również budzi emocje - najchętniej bym go udusił. Albo nie. Cokolwiek byle nie pojawił się już w żadnym filmie, który będę oglądał!
Nie wiem jak...