Kristanna Loken

Kristanna Sommer Løken

7,1
2 282 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristanna Loken

Kristanna ma pewne defekty w urodzie które sprawiają, że jest dla mnie mało atrakcyjna ale dziwna sprawa bo gdyby przyszła do mnie całkiem naga i powiedziała mi że jest na mnie strasznie napalona i że już dłużej nie wytrzyma, to w żadnym wypadku nie odmówiłbym jej : ]

eurocorpsyndicate

Eeee jakie defekty... wg mnie ona jest b. ładna

patrick_42

Bardzo dużo zależy też od makijażu odpowiedniego wizażu i faktycznie zwykle prezentuje się całkiem nieźle np podobała mi się jej fryzura w Mortalu, jednakże jej uroda odbiega od wizerunku klasycznego i ja jako specjalista potrafię błyskawicznie ocenić kobiecą urodę a moja praca polega m.in na werbowaniu przyszłych modelek.

eurocorpsyndicate

No co żeś zwerbował... nawet chyba w połowie nie tak ładne jak Kristanna. Piszesz o jakiś jej defektach - Jacyków się znalazł.

Jordan66

Widać że mało widziałeś w życiu już w moim liceum widziałem takie dziewczyny że to szok i biją na głowe i Kristanne i inne hollywoodzkie gwiazdki. Gdybyś zobaczył przyznałbyś mi rację.

eurocorpsyndicate

Teraz to koleżanki ze szkoły, a wcześniej pierdoliłeś o modelkach które rzekomo odkryłeś. Co następnym razem ? Że w rodzinie masz ładniejsze ?
Żałosne, próbujesz zgrywać profesjonalistę a jesteś nikim.

Jordan66

Poza tym nic nie pisałem o żadnych koleżankach. Napisałem że widziałem w liceum dziewczyny przy których Kristanna to brzydkie kaczątko i wcale nie trzeba być specem żeby to zauważyć.

Jordan66

Nie znasz mnie a wypisujesz jakieś głupoty, jak jesteś ignorantem w tych sprawach to się nie wypowiadaj gamoniu.

eurocorpsyndicate

Coś mało się znasz na modelkach, bo Kristanna Loken była modelką.

eurocorpsyndicate

Defekty?!! To na mnie chyba byś splunął ze wstrętem...

madeleinem

Nie koniecznie, w pracy mam za zadanie wybrać najpiękniejsze ale tylko w pracy. Jeśli chodzi o moje pratnerki życiowe to jestem bardzo plastyczny i potrafię się błyskawicznie dostosować. Wtedy wówczas nie przeszkadza mi że w jej twarzy jest coś nie regularnego czy manierycznego bo potrafię się bardzo szybko "przestawić". Czyli kocham moją dziewczynę i uwielbiam choć ma sporo defektów w urodzie i ma taką sobie figurę ale powiedzmy że cofamy się w czasie do momentu kiedy jeszcze nie znałem mojej dziewczyny i przychodzi do mnie na kasting to zostałaby odrzucona.

eurocorpsyndicate

p.s Została by odrzucona bo nie pasuje do tego kanonu urody którego ja sam ustanowiłem i odbiega znacznie od ideału, co innego gdy spotkalibyśmy się gdzieś indziej, poznałbym jej osobowość, doceniłbym jej inne walory które przesłaniają jej defekty w urodzie itp.

eurocorpsyndicate

Defekty w urodzie? No niby jakie?
Moim zdaniem ma ciut "przepity" głos, ale to nie ma nic wspólnego z urodą.
Jak dla mnie ideał. No może z 5cm za wysoka ;)

MacVas

Podobno najlepszymi znawcami kobiecej urody są właśnie kobiety bo patrzą obiektywniej i są bardziej krytyczne no i niektórzy faceci. Jeśli chodzi o Kristannę to jej górna część twarzy czyli oczy, łuki brwiowe, kształt głowy jest ładny za to dolna część twarzy jest już fatalna co ją u mnie dyskwalifikuje. Zapytaj prawdziwego kobiecego znawcę to powie tak jak ja mówię albo bardzo podobnie.

eurocorpsyndicate

Wyluzuj. Kristanna nie ma żadnych "defektów" i zdaje mi się, że więcej nie muszę nic mówić.

patrick_42

To nie koń wyścigowy żeny mieć defekty, rany, poza tym to portal filmowy a nie konkurs modelek roku!

Lady_von_Teschen

"Eurocorpsyndicate" - po prostu nie twój typ urody, naszczęście każdy ma inny gust, bo inaczej nudno by na świecie było ;)

Nachtjager

No niech będzie, można tak uprościć i powiedzmy że nie jest w moim typie.

eurocorpsyndicate

zgadzam się że że Kristinna ma "defekty" ale naprawde chciałbym aby moja przyszła kobieta miała takie same :) ... te "defekty" kręca mnie ostro a w nibelungach i termiantorze wygląda czasem ... hhh bosko

sepia

"... te "defekty" kręca mnie ostro "
Mnie też, przynajmniej nie wygląda standardowo ;)

Nachtjager

wydaje mi się ona mimo iż jest piękna nie jest taka syntetyczna pięknością jak ... Ambrosio czy Lima , a przez to tak nie zniewala . Taka jest prawda że sa kobiety zniewalające pięknem przy których nie można czuć się w pełni naturalnie , Kristanna przez te swoje "defekty" nie ma twarzy z reklam szminek i może dlatego ma cos co przyciąga . Z tego co wiem w przypadku kobiet jest podobnie że one lubią popatrzeć na takich 100% testosteronowych przystojniaków , ale nie myslą by z takim być bo dla nich sa oni "zimni" ...oczywiście mam na myśli tą statystyczna większość kobiet (tj ok 60%)

eurocorpsyndicate

Czytając wasze wypowiedzi w zygać mi się chce, znaleźli się krytycy za 5 groszy.Jakbyście chcieli wiedzieć jest coś takiego jak gust i każdemu może podobać się inny typ urody, niektórym podoba się Lima drugim Alba trzecim Jolie a jeszcze innym Kristanna i wydaje mi się że nie powinno się kłócić o jakieś "defekty" bo dla jednych one będą działać odpychająco a dla innych przeciwnie.

eurocorpsyndicate

Każdy ma inny gust mi osobiście bardzo się podoba, co nie znaczy że musi podobać się innym

nexus0

Nie no, Kristanna jest apetyczna ale zgadzam się że są ładniejsze od niej, coś mogę o tym powiedzieć bo widziałam takie.

użytkownik usunięty
eurocorpsyndicate

Jaki skromny .
cyt." gdyby przyszła do mnie całkiem naga i powiedziała mi że jest na mnie strasznie napalona i że już dłużej nie wytrzyma, to w żadnym wypadku nie odmówiłbym jej : ] " kon.cyt. . Mam nadziej że nie chciała by ciebie nawet olac ( na końcu ma byc ci ) .
Od kiedy dowiedziałem się że terminatrix jest bi , ma u mnie 10/10 . Za mieszankę urody,talentu i innych talentów.

eurocorpsyndicate

Uroda jest względem gustu moim zdaniem jest bardzo ładna ;)

Vendetta_

Nie rozumiem tych ludzików, którzy wypisują brednie o górnej części twarzy, która im się podoba, a dolna część już nie. Jednocześnie są samotni i marzą, żeby w ich życiu pojawiła się taka Terminatrix (z krwi i kości;-)) Tu zgodzę się z założycielem tego tematu.

starscream22, czyżby to oznaczało, że i Ty masz odchyłki od seksualnej normy?;-)

eurocorpsyndicate

to wymień ye defekty znawco kobiet a nie milczysz, pewnie pośladki zbyt płaskie co ??? jak by fokę wywaliła to byś zapomniał jak masz na nazwisko

tomucho77

Ja ci wymienię te defekty, to proste górna część Kristanny jest w porządku czyli oczy i łuki brwiowe OK! ale dół twarzy jest już kiepski. Nikt nie jest doskonały poza polskimi dziewczynami które są doskonałe.

nudecroft

I jak ta kiepska dolna część twarzy Kristanny ma się do tej fotki ?

http://www.getlatestwalls.com/femalec/kristanna-loken-wide-1680x1050.jpg

tomucho77

Na tym zdjęciu fajnie wygląda ale nigdy nie należy brać pod uwagę zdjęć które są względną wartością i nie są w żadnym przypadku obiektywne bo na każdym zdjęciu wygląda inaczej, raz lepiej raz gorzej ale nigdy obiektywnie. Nigdy nie bierz pod uwagę zdjęć, tak jak mówiłam jej dolna część twarzy jest skopana.

nudecroft

A można poprosić ciebie o to byś dała jakikolwiek link do fotki na której widać tą skopaną dolną część twarzy ?

tomucho77

Dobra poszukam, to najlepiej widać na filmikach na Youtube gdzie jest Kristanna.

nudecroft

Oki czekam :)

tomucho77

http://www.celebritiesfans.com/addresses/actors/kristanna-loken na tym zdjęciu to widać, po prostu ten dół jej mi się nie podoba co sprawia że staje się przeciętną kobietą. Być może TY tego nie dostrzeżesz bo to moja opinia ale mam dużo racji poszukam jeszcze parę jej zdjęć na których wygląda przeciętnie.

nudecroft

Przyznaję masz trochę racji na tej fotce nie za bardzo wygląda :(

tomucho77

http://www.google.pl/search?hl=pl&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1763&bih=118 2&q=Kristanna+Loken&oq=Kristanna+Loken&gs_l=img.3...3861.9073.0.9471.15.6.0.9.0. 0.68.372.6.6.0...0.0.0..1ac.1.12.img.jYM_EaGdqxA#facrc=_&imgrc=aMgiL9eYTrjSxM%3A %3BW6KTSptGSicYiM%3Bhttp%253A%252F%252Fthebestfashionblog.com%252Fwp-content%252 Fuploads%252F2011%252F06%252F32081_KristannaLokenA.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Ftheb estfashionblog.com%252Ftag%252Fkristanna-loken%3B600%3B879

Na tej fotce niby wygląda normalnie ale widać że nie jest to perfekcyjna uroda jak w przypadku niektórych polskich kobiet które są perfekcyjne.

tomucho77

http://www.retinaimg.com/29455/kristanna-loken-wallpaper-actress

tu chciałam

nudecroft

Co chciałaś ?

tomucho77

Nic, nic, już jest ok!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones